10 автомобілів, які навряд чи проїдуть без поломок більше 150 тисяч кілометрів

0 2 296

На автомобільному ринку, як в Україні, так і в усьому світі, спостерігається постійне зростання цін на автомобілі, що спонукає потенційних покупців проявляти обережність і шукати транспортні засоби з репутацією надійності та довговічності.

У цьому контексті видання GOBankingRates визначило десять автомобілів, які можуть бути не найкращим вибором для покупців, що надають перевагу надійності, стверджуючи, що ці транспортні засоби мають проблеми зі збереженням надійності після 150 тисяч кілометрів пробігу.

Nissan Altima

Nissan Altima, відомий своїм комфортом середньорозмірного седана та передовими функціями безпеки, має проблеми з надійністю через безступінчасту трансмісію. Цей компонент має тенденцію виходити з ладу, що призводить до дорогого ремонту незабаром після досягнення позначки 160 тисяч кілометрів пробігу.

BMW 3-Series

BMW 3-Series 2015

Розкішний компактний автомобіль, який може похвалитися динамікою, висококласним інтер’єром та інноваційними технологіями, BMW 3-Series не вирізняється надійністю. Великі витрати на ремонт двигуна або електрики починають турбувати майже відразу після того, як одометр перевалить за 150 тисяч кілометрів.

Land Rover Discovery

Незважаючи на привабливий дизайн позашляховика, Land Rover Discovery бракує надійності. Часті проблеми з пневматичною підвіскою, електричними системами та трансмісією роблять свій внесок у заплямовану репутацію цього прекрасного автомобіля.

Fiat 500

Fiat 500, компактний і стильний міський автомобіль з європейським шармом, стикається з проблемами, пов’язаними з відмовами двигуна і витоками масла, що відволікає від його чарівного і мініатюрного характеру.

Jeep Wrangler

Jeep Wrangler

Відомий своїм культовим статусом, міцною конструкцією та позашляховими можливостями, Jeep Wrangler затьмарений такими вразливими місцями, як схильність кузова до іржі, проблеми з рульовим керуванням та несправності підвіски.

Ford Fiesta

Невеликий бюджетний автомобіль, яким захоплюються за маневреність і паливну ефективність, Ford Fiesta часто піддається поломкам, пов’язаним з проблемами трансмісії та електрики.

Chrysler 200

Середньорозмірний седан Chrysler 200, що характеризується елегантним дизайном і просторим салоном, навіть при відносно невеликому пробігу стикається з серйозними поломками, включаючи поломки двигуна, трансмісії та електрики.

Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan

Незважаючи на стильний дизайн, продуманий інтер’єр і відмінну керованість, Volkswagen Tiguan виявляється менш надійним, ніж очікувалося. Власники часто стикаються з дорогим ремонтом трансмісії, а несправності коробки передач проявляються незабаром після перетину порогу в 160 тисяч кілометрів пробігу.

Mini Cooper

Відомий своїм компактним і унікальним дизайном, Mini Cooper, популярний вибір для тих, хто шукає індивідуальності, стикається з постійними проблемами, такими як витік масла, поломка турбокомпресора, несправності підвіски та електрики.

Tesla Model S

Відома своїм вражаючим прискоренням і передовими технологіями, Tesla Model S не вирізняється надійністю. Власники часто стикаються з необхідністю заміни тягової батареї – компонента, схильного до виходу з ладу ще до досягнення 200 тисяч кілометрів пробігу.

У пошуках надійних і витривалих транспортних засобів покупцям рекомендується розглянути альтернативи цим моделям, зосередившись на автомобілях з перевіреною репутацією довговічності і надійності.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь