Розкрито найбільш довговічні моделі вживаних кросоверів та позашляховиків

Toyota Sequoia
0 4 307

На світовому автомобільному ринку спостерігається значний сплеск популярності кросоверів та позашляховиків, які стали домінуючими гравцями як на ринку нових, так і вживаних автомобілів.

Покупці в усьому світі все частіше звертають увагу на ці універсальні транспортні засоби, що сприяє збільшенню їхньої частки на ринку.

Нещодавнє дослідження, проведене аналітиками американського видання iSeeCars, мало на меті визначити найдовговічніші кросовери та позашляховики, яким виповнилося десять років.

Toyota Sequoia

Серед лідерів рейтингу золотим стандартом стала Toyota Sequoia. Вражає те, що через десять років експлуатації цей позашляховик зберіг 50,2% свого ресурсу, а його середній пробіг становить близько 230 000 кілометрів.

Toyota 4Runner

Toyota 4Runner

Другу позицію в цьому рейтингу довговічності посідає ще один незмінний представник модельного ряду Toyota – 4Runner. На десятирічному рубежі 4Runner зберігає свою надійність, пробігши приблизно 207 746 кілометрів, що еквівалентно 49,5% від загального терміну служби.

Honda CR-V

Замикає трійку лідерів ще один японський претендент – Honda CR-V. Аналітики підкреслюють, що через десять років після покупки цей кросовер зберігає 49% свого початкового ресурсу, що відповідає приблизно 178 600 кілометрам пробігу.

 

Honda CR-V

Визнання цих моделей підкреслює не лише незмінну привабливість добре продуманих позашляховиків і кросоверів, а й їхню здатність витримувати випробування часом. Toyota, зокрема, зміцнює свою репутацію виробника автомобілів з надзвичайною довговічністю та витривалістю, про що свідчать результати Sequoia та 4Runner у цьому комплексному дослідженні.

На ринку, де довговічність і надійність є першочерговими міркуваннями для споживачів, ці результати дають цінну інформацію для тих, хто шукає витривалі та надійні автомобілі.

Дослідження підтверджує, що інвестиції в якісний кросовер або позашляховик можуть стати основою десятирічного партнерства, яке гідно протистоятиме викликам часу та пробігу.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь