Експерт назвав 8 моделей авто, які не варто купувати на первинному ринку

0 4 717

Британські журналісти порталу WhatCar, разом із місцевими страховиками від MotorEasy, провели своєрідне дослідження, що визначило найпроблемніші автомобілі на ринку Великобританії.

Воно відображає реальний досвід майже 22,000 власників авто, кожен з яких був запитаний розкрити всі неполадки своїх машин за останні роки.

Компактний Сегмент – Audi A1 Sportback

У компактному сегменті Audi A1 Sportback отримав титул найгіршого вибору. Чверть власників таких автомобілів скаржилися на постійні поломки.

У 21% випадків проблема була в електричних компонентах, не пов’язаних із двигуном, а ще 7% критикували корпус автомобіля. На другому місці за кількістю скарг були поломки супутникової навігації та інфотеймент-системи.

Сімейний Автомобіль – Audi A3 Sportback

Audi A3 Sportback g-tron

У категорії сімейних автомобілів Audi A3 Sportback визнано найгіршим вибором. 53% покупців цієї моделі повідомили в опитуванні, що їхні авто ламалися принаймні один раз за останні 2 роки. Більшість поломок стосувались системи інфотейменту та інших електронічних проблем.

Великі Автомобілі – Audi A6

У класі великих автомобілів найбільше критики отримав седан Audi A6, який ламався у 44% випадків. Дві третини всіх проблем були пов’язані як із електричними питаннями, що безпосередньо стосуються двигуна, так і тими, що не пов’язані з ним. Також частіше виходили з ладу система навігації та мультимедійна система.

Розкішний Автомобіль – Mercedes-Benz GLE

У розкішному сегменті найдовшим виявився кросовер Mercedes-Benz GLE. 44% тих, хто брав участь у опитуванні, скаржилися на принаймні один випадок поломки протягом перших років експлуатації. Більшість поломок стосувалися електричної системи, кузова, внутрішніх обробок, вихлопної системи, навігації та підвіски.

Mercedes-Benz GLE

Компактний Кросовер – Citroen C3 Aircross

В класі компактних кросоверів Citroen C3 Aircross отримав найнижчий рейтинг за надійність. 29% його власників у Туманному Альбіоні заявили, що автомобіль стикався із проблемами в різних областях, включаючи двигун, підвіску, електричну систему та інше.

Сімейний Кросовер – Skoda Karoq

Неочікувано найгіршим варіантом у категорії сімейних кросоверів став чеський бестселер Skoda Karoq. Обидві версії – бензинова і дизельна – отримали низьку оцінку порівняно із конкурентами.

Виникає питання, що пішло не так? Проблеми із електричною системою двигуна становили 15% від усіх поломок, 8% скарг були пов’язані з кузовом, 5% із електричною системою двигуна, 3% із самим двигуном, так само як і із трансмісією/зчепленням, а також внутрішніми обробками, навігацією та мультимедійною системою.

Великий Кросовер – Ford Kuga

 

Ford Kuga 2023

Дизельні версії Kuga ломалися частіше, ніж бензинові (28% проти 20%). У 14% випадків виноватою виявилася батарея. Така сама кількість була пов’язана із електричними поломками, не пов’язаними із двигуном.

7-Місний Кросовер – Seat Tarraco

Незважаючи на те, що цей великий Seat тісно пов’язаний із Skoda Kodiaq, він далеко від чеської надійності. 44% власників таких автомобілів скаржилися на які-небудь поломки, більшість з яких стосувалися двигуна, електричної системи, мультимедійної системи, кондиціонування та кузова.

Електричний Автомобіль – Porsche Taycan

Цей електрокар від Porsche може бути одним із найшвидших у світі, але він точно не є найбільш надійним. 46% його власників у Великобританії стикнулися із якими-небудь проблемами, і найбільш поширеними були поломки кондиціонування та системи інфотейменту.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь