Toyota bZ4X розбили у краш-тесті ANCAP

0 1 020

Японський кросовер Toyota bZ4X пройшов оцінку безпеки, проведену австралійською організацією ANCAP, яка використовує власну методологію, що відрізняється від стандартів, прийнятих EuroNCAP.

Австралійська методологія оцінки безпеки робить сильний акцент на системах активної безпеки, призначених для запобігання аваріям. Незважаючи на деякі недоліки, виявлені під час випробувань, bZ4X отримав максимальний п’ятизірковий рейтинг безпеки за результатами всіх краш-тестів. Оцінки показали, що за певних умов водій і пасажири можуть отримати травми різного ступеня тяжкості.

Toyota bZ4X, представлений на ринку в 2021 році, отримав 88% оцінки за захист водія та пасажирів. Оцінка захисту пішоходів була дещо нижчою – 79%, тоді як системи допомоги водієві отримали найвищу оцінку – 93%. Експерти ANCAP особливо відзначили інтегровані в кросовер системи екстреного гальмування та контролю смуги руху.

Toyota bZ4X краш

Зокрема, при лобовому зіткненні з перекиданням існує підвищений ризик травми грудної клітки для водія, тоді як передній пасажир може зіткнутися з потенційними травмами ніг в такому сценарії аварії. Пішоходам рекомендується бути обережними щодо передніх стійок кросовера.

Варто зазначити, що в Україні зацікавлені покупці можуть придбати Toyota bZ4X за стартовою ціною від $28 500.

Оцінка безпеки від ANCAP підкреслює прагнення Toyota приділяти пріоритетну увагу не тільки захисту пасажирів, але й інтеграції передових технологій допомоги водієві для підвищення загальної безпеки на дорогах.

Хоча bZ4X може викликати певні занепокоєння за певних умов тестування, його загальні показники безпеки та надійні системи допомоги водієві позиціонують його як конкурентоспроможний вибір на ринку кросоверів, що відповідає репутації Toyota як виробника надійних та безпечних автомобілів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь