Компанія Rolls-Royce презентувала свій найрозкішніший автомобіль

0 304

Rolls-Royce, відомий британський виробник розкішних автомобілів, вкотре зачарував світ своїм новим творінням, що отримало влучну назву Rolls-Royce Arcadia.

Натхненний грецькою міфологією, автомобіль названий на честь Аркадії, міфічного місця, яке часто описують як “рай на землі”.

Представляючи свій передостанній шедевр, Rolls-Royce створив Arcadia, наповнивши його сутністю, яка відображає ідилічну природу його тезки. Філософія дизайну всього автомобіля обертається навколо концепцій чистоти та витонченості, демонструючи вигадливе поєднання простоти та складності.

Вірний спадщині бренду у виробництві надзвичайних автомобілів, Arcadia слідує слідами своїх попередників, включаючи вражаючий Amethyst Droptail та вишуканий дебютний Droptail La Rose Noire. Rolls-Royce Coachbuild, підрозділ, відповідальний за культові моделі Droptail, Sweptail і Boat Tail, знову зіграв ключову роль у формуванні колірної гами Arcadia.

У відповідь на запит клієнта про “позачасовий білий” колір, дизайнери Rolls-Royce Coachbuild підняли концепцію простоти на новий рівень. Кузов пофарбований у суцільний білий відтінок, проте складність криється в хитромудрих деталях. До фарби додані частинки алюмінію та скла, що створюють візуально приголомшливий ефект.

Вибір більших, ніж зазвичай, частинок алюмінію або металевих пластівців у фарбі створює шипуче мерехтіння, що створює ілюзію надзвичайної глибини фарби під впливом природного світла.

Слід зазначити, що нещодавній успіх Rolls-Royce підкреслює незмінну привабливість бренду серед заможних людей. У 2023 році Rolls-Royce досяг рекордних продажів, а кросовер Cullinan став найбільш продаваною моделлю.

Rolls-Royce Arcadia

Сполучені Штати виділяються як найбільший ринок для автовиробника розкішних автомобілів, підтверджуючи міцну позицію бренду в конкурентному автомобільному ландшафті.

Прихильність Rolls-Royce до майстерності та інновацій проглядається в кожному творінні, а Arcadia є свідченням здатності бренду поєднувати міфологію, досконалість дизайну та передові технології в гармонійному автомобільному шедеврі.

Оскільки спадщина Rolls-Royce продовжує розвиватися, Arcadia додає нову главу до славетної історії бренду, зачаровуючи автомобільних ентузіастів своїм унікальним поєднанням розкоші та дизайну, натхненного міфами.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь