Презентовано перший у світі пляжний Jeep Beach Edition Gladiator тиражем у 250 позашляховиків

0 255

Відзначаючи одну з найбільш очікуваних подій серед шанувальників Jeep, бренд представив дві ексклюзивні лімітовані моделі, що сповіщають про прихід літа у 2024 році.

Напередодні теплих місяців Jeep представив дві моделі з пляжною тематикою на наступний рік. Зокрема, бренд відкриває нові горизонти, вперше застосувавши версію “Jeep Beach” до свого пікапа Gladiator.

Черпаючи натхнення в моделі Wrangler Jeep Beach, яку планується випустити обмеженою серією в 500 одиниць у 2024 році, версія Gladiator Jeep Beach піднімає ексклюзивність на новий рівень, адже заплановано випустити лише 250 екземплярів.

Gladiator Jeep Beach edition, створений на базі моделі Willys, може похвалитися дахом у колір кузова, оббивкою даху, відкидною кришкою Sunrider, оббивкою сидінь з напиленням, а також характерними наклейками Jeep Beach. Розроблений для піщаних місцевостей, він оснащений 32-дюймовими грязьовими шинами, сталевими рейлінгами, блокуванням заднього диференціалу та режимом Off-Road+.

Пасажирів чекають шкіряні сидіння Mopar Katzkin, прикрашені вишитим логотипом Jeep Beach, доповнені 12,3-дюймовим сенсорним екраном і набором сучасних функцій безпеки, включаючи адаптивний круїз-контроль, попередження про зіткнення спереду, можливість буксирування причепа і програмовані налаштування.

Тим часом, Wrangler Jeep Beach 4xe, який також має коріння в конфігурації Willys, зазнає подібних удосконалень. Однак, він виділяється 33-дюймовими позашляховими шинами, що є невеликим оновленням у порівнянні з 32-дюймовими шинами Gladiator.

Jeep Beach Edition Gladiator

Серед загальних оновлень – жорсткий дах у колір кузова, оббивка стелі, відкидна кришка Sunrider та наклейки Jeep Beach. Він має такі особливості, як сталеві поручні, блокування заднього диференціалу, режим Off-Road+, шкіряні сидіння Mopar Katzkin та 12,3-дюймовий сенсорний екран. Ціна Jeep Wrangler Jeep Beach 2024 стартує від $62 290.

Обидві моделі доступні в різноманітних кольорах, а прийом замовлень розпочнеться цього місяця в окремих південно-східних штатах, що відповідає зобов’язанням автовиробника надавати клієнтам індивідуальні опції.

Jeep підкреслює, що ці спеціальні видання є даниною поваги Jeep Beach 2024, щорічній події, що проходить у Флориді з 19 по 28 квітня цього року.

Наповнивши ці моделі елементами пляжної тематики та першокласними функціями, Jeep прагне передати суть події та запропонувати ентузіастам унікальні автомобілі, створені для майбутніх сонячних пригод.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь