За допомогою “Дії” вже продано понад 22 тисячі автомобілів

0 172

За останні два місяці спостерігається значний сплеск перереєстрації транспортних засобів через додаток “Дія”, про що повідомляє Головний сервісний центр МВС.

Статистика свідчить про те, що понад 22 000 транспортних засобів пройшли цю цифрову перереєстрацію, що підкреслює зростаючу тенденцію до онлайн-операцій та спрощення адміністративних процедур.

Сам процес передбачає безперешкодне укладання угоди між продавцем і покупцем в режимі онлайн за допомогою додатку “Дія”. Після укладення договору купівлі-продажу обидві сторони можуть зручно отримати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та номерний знак у відділенні Укрпошти.

Цей інноваційний підхід не лише підвищує ефективність, але й відповідає ініціативам цифрової трансформації, спрощуючи часто громіздкий процес реєстрації транспортних засобів.

Важливо, що гнучкість цієї цифрової платформи дозволяє продавцю зробити вибір щодо номерних знаків, які будуть закріплені за транспортним засобом. Існує можливість передати номерні знаки новому власнику або зберегти їх у сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ для потенційного використання на іншому транспортному засобі в майбутньому.

Така адаптивність забезпечує персоналізований досвід як для продавців, так і для покупців, враховуючи різні уподобання та обставини.

Для покупців, які зберігають номерний знак продавця, перевагою є негайне використання транспортного засобу, як тільки свідоцтво про реєстрацію з’являється в додатку “Дія”. Такий швидкий час відповідає сучасній потребі в оперативності адміністративних процедур, забезпечуючи зручність для учасників транзакції.

Варто зазначити, що якщо замовляється новий номерний знак, зокрема серії DI, процес відбувається дещо по-іншому. У таких випадках водій може почати користуватися транспортним засобом лише після фізичного отримання нового номерного знака.

Цей додатковий крок підкреслює важливість дотримання конкретних протоколів, пов’язаних з різними типами номерних знаків, що забезпечує всебічне розуміння процесу всіма залученими сторонами.

Насамкінець, сплеск перереєстрації транспортних засобів через додаток “Дія” відображає позитивний зсув у бік оцифрування та підвищення ефективності адміністративних процесів. Спільні зусилля продавців, покупців та відповідних органів влади створюють систему, яка не лише спрощує транзакції з транспортними засобами, а й задовольняє різноманітні потреби та вподобання осіб, які беруть участь у цьому процесі.

Оскільки технології продовжують відігравати ключову роль у модернізації традиційних практик, додаток “Дія” є свідченням еволюції адміністративних процедур у сфері реєстрації транспортних засобів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь