Mercedes скасував випуск дивного кросовера-седана Maybach

0 736

Амбітний план створення кросовера-седана Mercedes-Maybach Mutant, також відомого як Sports Utility Sedan (SUS), призначеного виключно для китайського ринку, офіційно відкладено в довгий ящик.

Унікальний концепт, дебют якого був запланований на 2025 рік, більше не буде реалізований через економічні міркування, адже він мав на меті розмити межі між кросовером і седаном.

Вперше концепт-кар був представлений під назвою Vision Mercedes-Maybach Ultimate Luxury у квітні 2018 року під час Пекінського автосалону. Характеризуючись нетрадиційним дизайном, він мав на меті поєднати піднесене положення сидінь і значний дорожній просвіт кросовера з тривимірними пропорціями, характерними для седанів.

Хоча Vision Mercedes-Maybach Ultimate Luxury спочатку сприймався як дизайн-дослідження, повідомлення 2020 року натякали на плани виробництва, заплановані на 2025 рік, спеціально адаптовані для китайського автомобільного ринку. Однак нещодавня інформація з трьох інсайдерських джерел, як повідомляє німецька газета Handelsblatt, вказує на повну зупинку проекту з боку Mercedes.

Mercedes-Maybach GLS

Пропонована серійна модель, довжиною 5260 мм, що перевершує розміри GLS, обіцяла розкішний і технологічно просунутий чотиримісний салон. Відрізняючись від звичайних розкішних автомобілів подібного розміру, він міг похвалитися чотирма електродвигунами потужністю 750 к.с. в парі з акумуляторною батареєю ємністю 80 кВт-год, що забезпечувало вражаючий запас ходу в 550 км.

Спочатку планувалося, що шасі EVA2 буде використовуватися спільно з седаном Mercedes EQE і його кросоверами, але компанія вирішила не вводити третій тип кузова у вигляді EQE SUS (Sports Utility Sedan – спортивний утилітарний седан). Було висловлено занепокоєння щодо потенційної відсутності інтересу серед китайських покупців до великого електромобіля.

Mercedes-Maybach Ultimate Luxury

Примітно, що цей амбітний проект став би першим випадком, коли Mercedes виробляв би транспортний засіб виключно в Китаї, не плануючи його глобального розповсюдження.

По суті, скасування кросовера-седана Mercedes-Maybach відображає стратегічний зсув автовиробника, який приводить свою продуктову пропозицію у відповідність до мінливих уподобань і динаміки ринку, особливо в контексті зростаючого китайського автомобільного ландшафту.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь