Гібридна Honda Prelude потужністю понад 200 к.с. вийде на ринок у 2025 році

0 231

Honda має захоплюючі плани щодо розширення свого модельного ряду, і одним з найважливіших моментів є відродження культової Honda Prelude, яка має повернутися у 2025 році.

Воскресіння цієї улюбленої моделі відповідає більш широкому баченню Honda щодо включення електрифікації до свого автопарку. Prelude відсвяткує своє повернення як гібридна модель, що може похвалитися потужністю понад 200 кінських сил.

Галас навколо відродження почався, коли Honda представила концепт Prelude на Японському автосалоні, раніше відомому як Токійський автосалон, наприкінці 2023 року. Цей концепт-кар не тільки привернув увагу, але й натякнув на прихильність Honda до майбутніх спортивних автомобілів у своїй лінійці.

Наскрізною темою для майбутніх моделей Honda, включаючи відроджену Prelude, є електрифікація. У галузі спостерігається зміна парадигми у бік електромобілів, і Honda прагне прийняти цю еволюцію. Хоча початкові дискусії схилялися до повністю електричної Prelude, нещодавня інформація з Японії вказує на інший напрямок. Майбутня Prelude не буде виключно електричною; натомість, вона буде використовувати гібридні технології.

Шосте покоління Prelude має переосмислити гібридні спортивні автомобілі, використовуючи гібридну систему самозарядки. Побудований на тій самій платформі, що й Honda Civic, новий Prelude матиме модернізоване шасі для підвищення продуктивності.

У рух майбутній Prelude буде приводити 2,0-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун, доповнений двома електродвигунами. Така комбінація забезпечить потужну продуктивність, а загальна вихідна потужність перевищить 200 кінських сил, особливо в парі з автоматичною коробкою передач.

Honda Prelude 2025

Хоча основна увага приділяється гібридному варіанту, є натяки на те, що в найближчому майбутньому Honda може розглянути можливість створення 100% електричної версії Prelude.

Пропонуючи як гібридні, так і електричні варіанти, Honda прагне задовольнити різноманітні ринкові уподобання та адаптувати свій модельний ряд до мінливих потреб ринку.

Повернення Prelude означає не лише відродження класики, але й крок Honda у майбутнє автомобільних технологій. З гібридним втіленням Prelude ентузіасти Honda можуть очікувати на гармонійне поєднання продуктивності, ностальгії та передових інновацій.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь