Компанія BYD презентувала електричний суперкар за 233 тисячі доларів

0 25

BYD виходить на арену суперкарів з Yangwang U9: суперник для Ferrari та Lamborghini

Китайський автовиробник BYD представив свою останню модельну лінійку, яку очолив електричний суперкар Yangwang U9, повідомляє CarNewsChina, що свідчить про його вихід на арену високопродуктивних електромобілів.

Yangwang U9 готовий конкурувати з Ferrari та Lamborghini, знаменуючи собою амбітний вихід BYD у світ елітних електричних суперкарів. Yangwang U9 може похвалитися вражаючим прискоренням до 100 км/год всього за 2,36 секунди, а його ціна становить 233 400 доларів США. Така цінова стратегія позиціонує його як переконливу альтернативу в сегменті ринку, де традиційно домінують відомі розкішні бренди.

BYD стратегічно запустила ультра-розкішний бренд Yangwang, доповнивши свій електричний суперкар додатковими пропозиціями, такими як позашляховий електромобіль U8 та елегантний седан U7. Така диверсифікована лінійка відповідає більш широкому баченню компанії BYD, яка прагне задовольнити різноманітні споживчі вподобання та позиціонувати себе як всеосяжного гравця на ринку електромобілів (EV).

BYD YangWang U9

В основі продуктивності Yangwang U9 лежить активна система управління та потужна силова установка. Суперкар оснащений чотирма електродвигунами, які разом генерують приголомшливі 1287 кінських сил. Таке поєднання передових технологій та потужної вихідної потужності ставить U9 у пряму конкуренцію з відомими гравцями у сегменті високопродуктивних електромобілів.

Розширення глобального домінування електромобілів

За межами свого домашнього ринку BYD робить значні кроки в розширенні своєї глобальної присутності, а її електромобілі набувають популярності на різних міжнародних ринках. Компанія стала лідером з імпорту електромобілів до таких країн, як Японія та Таїланд. Не задовольняючись нинішньою присутністю, BYD розглядає можливість створення заводу в Мексиці, сигналізуючи про свій намір експортувати транспортні засоби до Сполучених Штатів.

BYD YangWang U9

Доповненням до суперкарів у лінійці BYD є електричний седан U7, який сам по собі є технологічним дивом. З потужністю понад 1300 кінських сил і вражаючим запасом ходу до 800 км, U7 оснащений найсучаснішими функціями, такими як система автономного водіння. Доступ до передових технологій, включаючи системи DiLink і DiPilot, ще більше позиціонує U7 як символ прихильності BYD до інновацій.

Глобальний електромобільний імпульс BYD підкреслюється стратегічним фокусом на інноваціях, розширенні присутності на ринку та послідовному прийнятті споживачами. Оскільки автомобільний ландшафт зазнає глибоких змін у бік електричної мобільності, багатогранний підхід BYD позиціонує компанію як динамічну силу не лише на внутрішньому ринку, а й на міжнародній арені.

BYD YangWang U9

На закінчення, представлення Yangwang U9 і більш широкого модельного ряду відображає рішучість BYD переосмислити наратив, що оточує китайські електромобілі.

Амбітний стрибок компанії у високопродуктивний сегмент означає нову главу на шляху до глобального електричного домінування.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь