В 2024 році Audi виведе на ринок кросовер Q2 нового покоління

0 272

Хоча Audi Q2, можливо, вступає в сутінки свого існування, компанія Audi, що базується в Інгольштадті, не виявляє жодного бажання прощатися з ним.

Навпаки, шановний автовиробник організував серію оновлень для Q2, які виводять його на новий рівень технологічного прогресу. Оновлений кросовер вийде на ринок у першому півріччі цього року за привабливою ціною від 28 600 євро в Німеччині.

Прагнучи зміцнити свої позиції на конкурентному автомобільному ринку, кросовер Audi Q2 пройшов ретельно сплановане оновлення.

При збереженні його виразної візуальної ідентичності, суть оновлення полягає в еволюції його технологічних особливостей, що гарантує, що він залишається грізним суперником у своєму сегменті.

Audi Q2 2024

Інтер’єр

Найпомітнішим вдосконаленням в оновленому Audi Q2 є стандартна комплектація 12,3-дюймової цифрової панелі приладів та 8,8-дюймової інформаційно-розважальної системи. Це значний відхід від попередньої 7-дюймової мультимедійної системи, а 8,3-дюймовий екран, який колись був опцією, тепер бездоганно інтегрований у стандартну пропозицію.

Прихильність Audi до технологічної досконалості очевидна в цих удосконаленнях, що встановлюють новий стандарт для сегмента і підвищують рівень комфорту в автомобілі для вимогливих водіїв.

При вході в Q2 вас зустрічає оновлений інтер’єр, адаптований до мінливих потреб сучасних водіїв. Колишній поворотний регулятор мультимедійної системи поступився місцем практичному відсіку для зберігання речей, що відповідає сучасним уподобанням щодо естетики та функціональності. Доповнює цю зміну оновлений дизайн керма, що додає салону вишуканості та підкреслює увагу Audi до деталей.

Audi Q2 2024

Безпека залишається головним пріоритетом в оновленому Q2, що підтверджується такими стандартними системами, як система попередження про виїзд зі смуги руху, асистент паркування та розпізнавання дорожніх знаків. Непохитна прихильність Audi до безпечного керування автомобілем підтверджується цими інтегрованими заходами безпеки, що гарантують душевний спокій під час кожної поїздки.

Різноманітність силових агрегатів для різних стилів водіння

Під капотом оновленого Audi Q2 пропонується широкий вибір силових агрегатів, що задовольняють різноманітні уподобання водіїв. Серед варіантів – економічний 1,0-літровий трициліндровий двигун потужністю 114 к.с., потужний 1,5-літровий чотирициліндровий двигун потужністю 148 к.с., а також грізний 2,0-літровий TDI, що генерує 150 к.с. Ця лінійка двигунів дозволяє водіям адаптувати Q2 до своїх конкретних потреб, гарантуючи динамічний досвід водіння.

Оновлений Q2 готується до виходу на ринок у найближчі місяці. Конкурентоспроможною ціною в 28 600 євро Audi підтверджує свою прихильність до надання виняткової цінності на європейському автомобільному ринку. Така цінова стратегія позиціонує Q2 як доступний і водночас вишуканий вибір, запрошуючи ентузіастів відчути ідеальну синергію стилю, технологій та продуктивності.

Audi Q2 2024

По суті, Audi Q2 з його останніми оновленнями є свідченням непохитної відданості Audi інноваціям. Вступаючи на шлях технологічного відродження, Q2 зміцнює свій статус незмінної ікони в автомобільній історії, що постійно розвивається.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь