Презентовано Volkswagen ID.7 Tourer – цей електрокар замінить Passat з ДВЗ

Volkswagen ID.7 Tourer

Volkswagen відкрив нову еру, представивши ID.7 Tourer – перший серійний універсал у своїй лінійці без двигуна внутрішнього згоряння. Позиціонуючись як просторий сімейний автомобіль, він стає переконливою альтернативою більш потужним версіям Passat Variant.

Підкреслюючи свій сімейний дизайн, ID.7 Tourer може похвалитися просторим п’ятимісним салоном та об’ємним багажним відділенням, що вміщує до 605 літрів. Для більшої універсальності задній ряд сидінь можна легко скласти, збільшивши об’єм багажного відділення до вражаючих 1714 літрів, що полегшує перевезення довгомірних предметів.

Оснащений батареєю ємністю 86 кВт-год, електромобіль заявляє про значний запас ходу в 685 км у своїй “топової” конфігурації. Втім, базова модель оснащена дещо меншою батареєю на 77 кВт-год, точний запас ходу якої поки що не розголошується. Проводячи паралель з аналогічною моделлю ліфтбека з запасом ходу 616 км, можна припустити, що універсал, будучи трохи важчим, матиме дещо менший запас ходу.

Volkswagen ID.7 Tourer

Volkswagen чітко позиціонує ID.7 Tourer не як наступника Passat, а як модель вищого класу. Він передбачає, що електромобіль займе нішу між Passat Variant і розкішним Arteon, представляючи собою потужний універсал в електричному втіленні.

Дебютувавши спочатку в моноприводній версії, ID.7 Tourer оснащений потужним електродвигуном потужністю 286 к.с., розташованим на задній осі, що перетворює його на задньопривідну конфігурацію. Хоча перспектива повнопривідної модифікації цілком можлива, виробник поки що зберігає мовчання щодо цієї можливості.

Volkswagen ID.7 Tourer

Естетично ID.7 Tourer випромінює класичну привабливість спортивного універсала, поєднуючи швидкість і обтічну елегантність зі стильними виштамповками вздовж нижньої частини дверей. Навмисно занижена лінія даху в напрямку до задньої осі не шкодить ні простору для пасажирів, ні об’єму вантажу.

Заглиблюючись в інтер’єр, Volkswagen ID.7 Tourer набуває статусу повноцінного мінівена бізнес-класу, на кшталт Audi A6 Avant. Характеризується модним мінімалістичним дизайном, панель приладів помітно вузька, в той час як центральним елементом є великий 15-дюймовий дисплей мультимедійної системи, що привертає до себе увагу.

Volkswagen ID.7 Tourer

Для забезпечення розкішної їзди сидіння за замовчуванням оснащені такими функціями, як вентиляція, підігрів та масаж. Навіть у базовій комплектації ID.7 Tourer обіцяє панорамний дах, пропонуючи пасажирам гнучкість у регулюванні ступеня затемнення скла.

Хоча ціни на Volkswagen ID.7 Tourer поки що не розголошуються, можна з упевненістю сказати, що він буде коштувати дорожче, ніж його бензиновий побратим, Passat Variant, ціна якого починається від 39 тисяч євро. ID.7 Tourer відкриває нову главу для Volkswagen, бездоганно поєднуючи інновації, універсальність і нотку розкоші у світі електричних універсалів.