Honda CR-V 2025 модельного року зможе живити побутову техніку: у кросовера буде нестандартна силова установка

0 38

Майбутній CR-V від Honda інтегрує паливний елемент та акумуляторну батарею

У співпраці з General Motors компанія Honda активно розробляє передову систему паливних елементів для свого нового покоління CR-V, яке буде представлено наприкінці цього року.

Інноваційна модель буде поєднувати в собі як паливний елемент, так і акумуляторну батарею, демонструючи переваги двонаправленої зарядки в нещодавньому рекламному відео.

Рекламний контент підкреслює здатність CR-V живити побутову техніку, на прикладі підключення до кавоварки. Крім того, відео ілюструє візит автомобіля на водневу заправку, підкреслюючи прихильність до інфраструктури водневих заправок.

Honda CR-V 2025

Хоча кілька електромобілів з акумуляторними батареями на ринку вже пропонують двосторонню зарядку, включення Honda акумуляторної батареї в CR-V має на меті вирішити проблеми з запасом ходу, особливо з огляду на поточні обмеження інфраструктури водневих заправок.

Хоча конкретні деталі ще не розголошуються, підтверджено, що CR-V FCEV вироблятиметься на заводі Performance Manufacturing Center (PMC) в Огайо.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь