Стало відомо, які китайські автомобілі іржавіють швидше за інших

0 28

Сучасні моделі вже мають досить високу якість.

Керівник компанії Autolist Віктор Волошин розповів про те, які китайські машини іржавіють швидше за інших і які загалом не варто розглядати до придбання.

Тести та рейтинги підтверджують, що сучасні китайські автомобілі не поступаються європейським, корейським та японським машинам за надійністю. Однак старі моделі – це інша історія.

То ж які китайські машини іржавіють швидше за інших?

Якщо говорити про старі моделі, які поставлялися в Україну в 2015 році, то більшість з них дуже швидко іржавіло – лише 30% китайських машин того часу мали оцинковування кузова.

Chery Amulet

Наприклад, зараз неможливо знайти Chery Amulet із цілим кузовом.

Не можна назвати надійним і Chery Tiggo старого зразка: в ньому не тільки відсутня зручність посадки та ергономіка, але виникають і питання якості матеріалів, що використовуються при виробництві автомобіля.

Далі наведемо кілька моделей, які є рідкістю на нашому ринку.

Chery Tiggo старий

Не варто розглядати можливість придбання таких моделей як Brilliance V3, Foton Sauvana, Haima 7, Hawtai Boliger, Haval H2. Навіть якщо вдасться знайти екземпляр у хорошому технічному стані, можуть виникнути проблеми з обслуговуванням, зокрема з пошуком та замовленням запчастин.

Власники Zotye T600, крім іржі, також незадоволені якістю складання автомобіля: перекоси дверей, кривизна сходження-розвалу і ущільнювачі, що відвалюються, – неповний набір виявлених у процесі експлуатації недоліків автомобіля.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь