ТОП-10 онлайн-ресурсів про авто: що читали українці в 2023 році

0 25

Про що можна прочитати на онлайн-порталах, які спеціалізуються на автомобілях? Основними темами є новини з автомобільної індустрії. Це зокрема анонси моделей, оновлення проєктів, плани компаній, стратегії розвитку та інші події.

Також на таких ресурсах часто можна ознайомитися з оглядами та тест-драйвами різних автомобільних моделей, адже спеціалісти розказують про свої враження від їхньої роботи, комфорту, відчуття за кермом та інші аспекти. Крім цього, на авто-сайтах відстежують змагання Формули-1, ралі, гонки на драг-треках та інші види автоспорту.

В Україні налічують сотні онлайн-платформ з цікавинками про автомобілі. Спеціалісти контент-маркетингової платформи PRNEWS.IO проаналізували ці сайти та відібрали ТОП-10 за критерієм кількості переглядів сторінок за 2023 рік. Дослідження було проведене на основі власного каталогу та аналітики SimilarWeb.

сайти авто новин

На першому місці розташувався ресурс rst.ua з 52 млн переглядів за минулий рік. Це авторитетний автомобільний веб-портал, який спеціалізується на тест-драйвах, оглядах автомобілів, новинах та аналітиці в автомобільній індустрії.

Друге місце посіло ще одне впливове видання avtotachki.com, яке відоме своїми оглядами та тест-драйвами машин, а також аналітикою та новинами у відповідній сфері. На його сторінки за 2023-ий зайшло 19 млн користувачів.

Третім став сайт www.autocentre.ua, який за рік отримав 13 млн переглядів. Крім того, що він відомий своїми оглядами, тест-драйвами та новинами, він також розказує про автомобільний спорт та екологічні технології.

12 млн за минулий рік має платформа avtosota.com, яка посіла четверте місце рейтингу. Вона спеціалізується на спортивних автівках, гонках та автомобільній культурі. Журналісти разом з експертами публікують тест-драйви, огляди та новини про найновіші автомобільні технології.

Замикає першу п’ятірку лідерів онлайн-ресурс automoto.ua. На його сторінки зайшло 10,01 млн користувачів. Воно відоме своїми розважальними тестами, гонками та випробуваннями автомобілів, а також новинами та аналітикою в автомобільній галузі.

У Другій П’ятірці Лідерів Опинилися Такі Онлайн-Медіа:

– mmr.net.ua – 10 млн переглядів за 2023 рік;

– autotheme.info – 8,7 млн переглядів за 2023 рік;

– news.infocar.ua – 8,4 млн переглядів за 2023 рік;

– ampercar.com – 7,8 млн переглядів за 2023 рік;

– mashyna.com.ua – 3,9 млн переглядів за 2023 рік.

Ці онлайн-платформи будуть цікаві усім, хто коли-небудь мав справу з автівками або авто спортом. На їхніх сторінках можна знайти як огляди електромобілів, так і поради та рекомендації автовласникам щодо обслуговування, вибору правильного авто, підбору додаткових аксесуарів та інших питань.

Дослідження проводилося на основі сайтів з каталогу PRNEWS.IO. Статистика відвідуваності базується на аналітиці SimilarWeb. Період – з 1 січня до 31 грудня 2023 року.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь