Колишні інженери Saab розробили новий електричний седан

0 465

Останні події свідчать про можливість відродження культового автомобільного бренду Saab, хоча і під новою назвою. NEVS Emily GT, електричний седан, спочатку задуманий колишніми інженерами Saab, може отримати нове життя.

EV Electra, ліванський стартап з виробництва електромобілів, який наразі базується в Канаді, придбав права на NEVS Emily GT та концепцію роботаксі NEVS Pons. Цей стратегічний крок відкриває шлях до потенційного відродження проекту NEVS Emily GT.

NEVS: зв’язок зі спадщиною Saab

NEVS, шведський стартап з виробництва електромобілів з китайською підтримкою, спочатку намагався врятувати Saab після його банкрутства в 2011 році. Хоча ці зусилля виявилися безуспішними, NEVS продовжила свій шлях, використовуючи власну назву для брендування електромобілів, розроблених колишніми інженерами Saab.

NEVS Emily GT, продукт цих зусиль, з’явився як електричний седан, що демонструє передові технології колісних електродвигунів від Protean, британської компанії з виробництва електромобілів, яку NEVS придбала у 2019 році.

Saab NEVS Emily GT

Розроблений під керівництвом Саймона Падьєна, колишнього дизайнера Saab, який брав участь у створенні останнього седана Saab 9-5, Emily GT демонструє схожість дизайну зі своїм попередником Saab.

Від концепції до потенційної реальності

Хоча Emily GT спочатку був задуманий як демонстраційний проект, а не серійний автомобіль, нещодавнє придбання EV Electra відкриває нові можливості. Хоча конкретних деталей про відроджений проект наразі небагато, є припущення, що Emily GT може похвалитися ємністю батареї до 175 кВт-год.

Включення чотирьох колісних двигунів Protean, кожен з яких потенційно пропонує 120 к.с., може призвести до сумарної потужності близько 480 кінських сил.

Saab NEVS Emily GT

EV Electra передбачає виробництво електромобілів у Туреччині, а збирати автомобілі планують у Троллхеттані, на місці колишнього заводу Saab і батьківщині Emily GT. Ці розробки натякають на потенційну главу в спадщині Saab, що поєднує історичні інновації з сучасними технологіями електромобілів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь