Geely Galaxy L7 отримав п’ять зірок у краш-тесті C-NCAP

0 47

Кросовер Geely Galaxy L7 PHEV нещодавно пройшов комплексну оцінку безпеки в рамках китайської програми C-NCAP, отримавши вражаючу оцінку 5 зірок з 5 можливих.

Це досягнення заслуговує на увагу, особливо з огляду на те, що цей середньорозмірний кросовер надійшов у виробництво в Китаї в першому кварталі 2023 року.

Система C-NCAP, подібна до європейського рейтингу Euro-NCAP, оцінює безпеку транспортного засобу для водіїв, пасажирів і пішоходів. Програма, що діє в Китаї з 2006 року, оцінює безпеку за шкалою від 0 до 100%, що відповідає одній, двом, трьом, чотирьом або максимум п’яти зіркам. Вона оцінює аспекти безпеки, що стосуються пасажирів різного віку та пішоходів, а також оцінює обладнання безпеки всередині автомобіля.

Geely Galaxy L7

У максимальній комплектації Geely Galaxy L7 отримав вражаючий загальний бал 90%, що на 9,1% перевищує середній показник у класі. Примітно, що кросовер відзначився у захисті пасажирів і водія, отримавши 92,71%, що на 9,57% перевищує середній показник у класі.

Щодо безпеки пішоходів під час зіткнення, Galaxy L7 набрав 80%, перевищивши середній показник у класі на 8,19%. З точки зору активних систем безпеки, автомобіль отримав чудовий результат – 89,58%. Особливої уваги заслуговує система AEB, яка набрала 37 балів з 38, що є значним досягненням.

Незважаючи на ці похвальні показники безпеки, комерційний успіх Geely Galaxy L7 був відносно скромним. Щомісячні продажі в Китаї коливаються на рівні 10 000 одиниць, що значно нижче, ніж у BYD Song Plus, який досягає втричі більшого місячного обсягу продажів у порівнянні з ним.

Geely Galaxy L7

Нагадаємо, що Galaxy L7 має честь бути першим автомобілем серії Geely NEV. Цей мінімалістичний плагін-гібрид побудований на платформі E-CMA, має габарити 4700x1905x1685 мм і колісну базу 2785 мм.

Силова установка включає 1,5-літровий двигун з турбонаддувом потужністю 146 к.с., що працює в парі з 3-ступінчастою коробкою передач DHT і електродвигуном, забезпечуючи комбіновану потужність 390 к.с. і обертовий момент 535 Н*м.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь