За ціну заміни акумулятора на електричному BMW i3 можна купити два нових Volkswagen ID.4 Crozz

BMW i3 ювілей

За звітами заходніх ЗМІ, власники BMW i3 стикаються з несподіваними і значними витратами при заміні акумулятора автомобіля.

Деякі дилерські центри навіть встановлюють вартість до $71,000 за заміну акумулятора на електричному BMW i3, хоча частіше $30,000.

Огляд BMW i3: Представлений вперше у 2013 році, BMW i3 визначив перший крок престижного виробника в сегмент масових електричних автомобілів. Спочатку задуманий як міський автомобіль для коротких відстаней, i3 завершив свій перебіг в США у 2021 році з продажем близько 45,100 одиниць в країні.

Труднощі продовжуються: І навіть через три роки після виходу з виробництва, BMW i3 залишається стильним і відносно доступним електромобілем на ринку вживаних авто. Проте, як це часто буває з автомобілями класу люкс, особливо від відомих європейських брендів, справжній фінансовий сюрприз чекає не на початкову вартість покупки, а на приховані витрати на обслуговування.

BMW i3 батарея

Проблеми з заміною акумулятора

Багато власників i3 висловлюють свої скарги, повідомляючи, що дилерські центри часто вимагають понад $30,000 за заміну акумулятора. У одному екстремальному випадку клієнт стверджував, що йому було запропоновано неймовірну суму у $71,000 за цю обов’язкову заміну.

Корінь Проблеми: Спочатку BMW пропонувала i3 в обох варіантах – як повністю електричний автомобіль та гібрид із збільшеним запасом ходу і невеликим двигуном внутрішнього згорання.

З закінченням виробництва цього компактного автомобіля, здається, що дилерські центри по всій країні пред’являють власникам i3 вражаючі рахунки за необхідні ремонти. Основна проблема полягає в використанні високовольтного акумулятора в конструкції i3.