Mercedes і BMW презентували нові платформи для електричних авто

0 86

Європейські Гіганти Розкривають Електричні Стратегії: BMW та Mercedes Намірені Конкурувати з Tesla та Китайськими Виробниками

BMW та Mercedes готуються до інтенсивної конкуренції з китайськими виробниками та Tesla, представивши свої останні електричні платформи на автосалоні IAA Mobility в Мюнхені. Цей крок свідчить про вирішальний крок, оскільки європейські автовиробники прагнуть встановити свою присутність серед ростучої ери автомобільної електрифікації.

Mercedes Concept CLA Class: Революційний стрибок

Mercedes представив концепцію CLA Class, побудовану на передовій архітектурі, яка стане основою майбутніх електричних автомобілів німецького автогіганта.

З вражаючим запасом ходу 750 км та здатністю подолати 400 км за всього 15-хвилинного заряджання, концепт-кар відображає революційний розвиток, за словами генерального директора Mercedes Ола Калленіуса.

електромобіль зарядка 1

“З такою продуктивністю, таким запасом ходу, таким швидким заряджанням – я не знаю жодної машини в цьому класі, яка могла б йому конкурувати”

– прокоментував Калленіус.

BMW Vision Neue Klasse: Парадигмальний Змінний Хід

 

BMW представила Vision Neue Klasse, що представляє нову архітектурну парадигму для їхніх електромобілів. Виробництво перших автомобілів на цій платформі заплановане на 2025 рік. BMW планує подвоїти продажі електричних автомобілів, а до кінця 2023 року 15% від загального обсягу продажів компанії має припадати на електромобілі з електродвигуном.

“Через лише два роки ці автомобілі будуть на дорозі, і в цілому ми вводимо BMW в нову еру інновацій та сталості”

– зазначив Олівер Ціпс, генеральний директор BMW.

Спеціалізовані платформи для електромобілів від Mercedes та BMW позначають відступ від попередніх адаптацій моделей з внутрішнього згоряння або гібридних моделей. Цей стратегічний крок є значущим поштовхом для компаній на їхньому шляху до нової платформи для електричних автомобілів.

BMW iX2 eDrive20
BMW iX2 eDrive20

Аналітики визнають кроки Mercedes та BMW, але вказують на продовжуване домінування Tesla. За даними Counterpoint Research, у другому кварталі Tesla складала 20% світового ринку електромобілів, недалеко слідом за BYD з 15%.

Загострення конкуренції посилюється через цінову війну, яку ініціювала Tesla, знижуючи ціни в 2023 році, обіцяючи вкрати маржі в короткостроковому періоді для збільшення частки на ринку.

Mercedes та BMW працюють в преміальному сегменті ринку, де конкурують з Model S та Model X від Tesla. Їхній німецький конкурент Volkswagen обрав іншу стратегію – виробництво автомобілів з різними ціновими категоріями, охоплюючи різні ринкові сегменти.

Загалом до 2027 року планується випустити одинадцять нових повністю електричних моделей. Автомобільний ландшафт переживає трансформаційні зміни, і вже встановлені учасники готуються навігувати у електрифікованому майбутньому.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь