Стало відомо, як виглядатиме Volkswagen ID.7 S

0 1 441

Несподіваним відкриттям стало те, що Volkswagen ID.7 VIZZION в Китаї постає як економічна альтернатива, майже вдвічі дешевша за європейський аналог.

Додає інтриги те, що його аналог, Volkswagen ID.7 S, представлений як “брат-близнюк” ID.7 VIZZION, що обіцяє унікальну ринкову пропозицію.

ID.7 S, що виготовляється виключно на спільному підприємстві SAIC-Volkswagen, вирізняється відмінними характеристиками. Серед особливостей – індивідуалізований передній бампер, фари, а також зміни на задніх бокових вікнах, що підвищують його естетичну привабливість.

Технічка

Під капотом Volkswagen ID.7 S встановлений потужний одноциліндровий двигун потужністю 231 к.с., що значно більше, ніж у ID.7 VIZZION (204 к.с.). Ці вдосконалення сприяють загальному динамічному досвіду водіння, що відповідає прагненню бренду до інновацій.

Volkswagen ID.7 S

Зміни в дизайні, особливо з новими бамперами, непомітно вплинули на довжину автомобіля, збільшивши її до 5026 мм. Ця зміна, порівняно з європейським ID.7 довжиною 4961 мм, демонструє адаптивність ID.7 S до регіональних уподобань.

В очікуванні повноцінного дебюту ID.7 S, який, як очікується, відбудеться на Пекінському автосалоні у квітні, цінова стратегія залишається ключовим питанням. Незважаючи на незначні зміни в тяговій батареї, ID.7 S буде наближений до ціни ID.7 VIZZION, пропонуючи привабливу пропозицію, яка майже вдвічі дешевша за європейський аналог.

Цей стратегічний крок Volkswagen відображає прагнення диверсифікувати пропозиції та задовольнити специфічні потреби китайського ринку.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь