Хетчбек і універсал Cupra Leon 2024 року похизувалися новим дизайном

0 61

Майбутнє оновлення Cupra Leon: Поєднання продуктивності та стилю

Cupra готується представити суттєве оновлення своїх моделей Leon – хетчбека та універсала. Це оновлення обіцяє покращення як технічних характеристик, так і естетики, відповідно до еволюціонуючої мови дизайну бренду.

Очікувана трансформація дизайну

Майбутній Cupra Leon отримає помітні зміни в дизайні, що було продемонстровано під час зимового етапу тестування. Очікується, що він піде слідами нещодавно оновленого VW Golf 8.5 і приєднається до ліги оновлених моделей MQB, включаючи Skoda Octavia і Audi A3, випуск яких запланований на першу половину цього року.

Cupra Leon 2025

Візуальні вдосконалення

  • Нові фари: Майбутня модель матиме повністю перероблені фари з унікальним потрійним світловим елементом, що кардинально відрізняється від поточної моделі.
  • Оновлення передньої частини: Очікується новий дизайн передньої частини, натхненний такими моделями, як позашляховик Tavascan. Серед ключових особливостей – більша нижня решітка радіатора та більш виражені решітки і вентиляційні отвори.
  • Оновлення дизайну задньої частини: Очікуються значні зміни в задній частині, включаючи свіжий підхід до панелі задніх ліхтарів, що включає нову графіку освітлення, яка перегукується з трикутними мотивами, що можна побачити спереду.
Cupra Leon 2025
Cupra Leon 2024 хетчбек

Хетчбек та універсал

  • Хетчбек інсайт: Білий хетчбек Cupra Leon, який, ймовірно, є плагін-гібридом, вирізняється штучними накладками на вихлопній трубі та додатковою кришкою на роз’ємі акумулятора. Зокрема, він матиме нові триспицеві легкосплавні колісні диски бронзового кольору з діамантовим оздобленням.
  • Особливості універсалу: Вагонна версія, яка, як очікується, буде оснащена 2-літровим чотирициліндровим бензиновим двигуном з турбонаддувом і повним приводом, матиме чотири круглі вихлопні труби. Він також може похвалитися унікальним триспицевим дизайном коліс і великими супортами з бронзовим покриттям, що свідчить про його високопродуктивний характер.
Cupra Leon 2025
Cupra Leon 2024 універсал

Хоча конкретні деталі змін в інтер’єрі залишаються в таємниці, очікується, що в ньому з’являться нові цифрові інтерфейси, подібні до тих, що встановлені в новому VW Golf Mk8.5.

Офіційна дата показу оновленого Cupra Leon ще не оголошена. Однак, зважаючи на нещодавній запуск оновленого Golf та швидку появу нових Skoda Octavia та Audi A3, дебют Cupra Leon очікується в найближчі місяці, що стане значним кроком в еволюції високопродуктивних хот-хетчбеків.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь