Проблеми з ремонтом китайських авто змусять українські СТО шукати токарів та зварювальників

0 56

Щоб у результаті поставити на китайський автомобіль відповідну запчастину, українським сервісменам доведеться купувати токарні верстати та зварювальні апарати. А ще наймати спеціалістів, які вміють із ними працювати.

У розмові з Avtosota.com очільник компанії Autolist Віктор Волошин поділився цікавим прогнозом: українські автосервіси незабаром почнуть активно шукати у свій штат токарів та зварювальників.

Проблема із запчастинами для китайських машин зараз все ще стоїть гостро, а це означає, що в автомайстернях шукатимуть альтернативу.

Цього року на українському ринку стане ще більше марок із КНР, прогнозують автоексперти. Причому деякі вийдуть на наш ринок без запуску фірмової дилерської мережі та місцевих офісів.

автозапчасти

Це погіршить проблему з підбором запчастин на китайські машини.

Навіть офіційні дилери через відсутність чіткої бази та адекватних каталогів автозапчастин витрачають чимало часу на підбір та замовлення потрібної деталі.

Китай авто 4

З новими китайськими марками, де україномовних каталогів та баз ще немає, і невідомо, коли все це буде, доведеться виходити зі становища самотужки. Шукати альтернативні запчастини на родинних моделях, і, якщо потрібно, самостійно доводити їх до ладу.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь