Porsche презентувала новий Taycan потужністю 952 “конячки” і запасом ходу понад 600 км

Porsche Taycan 2024

Porsche Taycan 2024, найновіший електромобіль Porsche після нещодавньої презентації електричного кросовера Macan, може похвалитися значними оновленнями, включаючи збільшений запас ходу та покращені характеристики.

Ця модель, яка з’явиться на ринку навесні за стартовою ціною від 99 400 доларів США, посилює прихильність Porsche до електрифікації.

Покращений дизайн і продуктивність

Taycan 2024 року має оновлений зовнішній вигляд з оновленими бамперами, матричними фарами та новими передніми крилами, що сприяло зниженню ваги на 15 кг. Оновлення стосуються не лише стандартного седану, а й універсалів Sport Turismo та Cross Turismo.

Porsche Taycan 2024
У Porsche Taycan змінено передню частину

У салоні Taycan зберіг більшу частину свого попереднього дизайну, з незначними оновленнями цифрової панелі приладів та меню мультимедійної системи.

Porsche Taycan 2024

Технічка

Porsche збільшив потужність Taycan у різних моделях. Базова задньопривідна версія тепер видає 489 кінських сил, а топова версія Turbo S оснащена 952-сильним двигуном. Ці вдосконалення дозволяють Taycan розганятися від 0 до 100 км/год всього за 4,8 секунди для базової моделі та за 2,4 секунди для Turbo S.

Покращена батарея та збільшений запас ходу

Taycan 2024 року оснащується новими батареями ємністю 89 і 105 кВт-год, які збільшують запас ходу до 35%. Залежно від моделі, запас ходу тепер становить від 449 до 678 км. Крім того, пікова потужність зарядки була збільшена до 320 кВт, що дозволяє батареї досягти 80% заряду всього за 18 хвилин.

Porsche Taycan 2024

Усі версії Porsche Taycan 2024 оснащені пневматичною підвіскою, що покращує відчуття від водіння. Крім того, модель отримала вдосконалення в системі рекуперативного гальмування, що ще більше зміцнює її позиції як високоефективного електромобіля.

Porsche Taycan 2024
Porsche Taycan Cross Turismo

Таким чином, Porsche Taycan 2024 стає більш потужним, ефективним і досконалим електромобілем.

Завдяки збільшеному запасу ходу, швидкому прискоренню та вдосконаленим функціям він встановлює новий стандарт на ринку розкішних електромобілів, поєднуючи відому продуктивність Porsche з найсучаснішими технологіями електромобілів.