Суперкар Chevrolet Corvette отримає електричний повний привід

Chevrolet Corvette
0 251

Американська компанія General Motors почала випуск Chevrolet Corvette в далекому 1953 році. Тоді модель була задньопривідною.

Схоже, що восьма генерація суперкара нарешті отримає електричний повний привід, але очікувати виходу новинки варто не раніше 2023 року.

Спочатку про ймовірність появи електричної версії Chevrolet Corvette заговорили після того, як особливо уважні користувачі виявили деякі цікаві деталі, прописані в інструкції по експлуатації до суперкару. Зокрема, мова йшла про гіпотетичну або теоретичну можливість руху автомобіля на електричній тязі.

Chevrolet Corvette
Chevrolet Corvette

Нещодавно ж з’явилася інформація, що повний електропривід з великою ймовірністю отримає вже восьме покоління Chevrolet Corvette. Спорткар оснастять електричною силовою установкою і не виключено, що до назви додасться, наприклад, приставка Grand Sport, хоча останнє, скоріше, не твердження, а припущення.

Як повідомляють інсайдери, версія з повним приводом за документами гібридною не називається, а електромотори на передній осі фігурують в якості опції eAWD. Особливо докладної інформації про технічні характеристики нового Chevrolet Corvette на сьогоднішній день практично немає і єдине, про що згадують джерела – присутність в новинці 600-сильного атмосферного V8 робочим об’ємом 6,2 літра.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.