У мережі показали, як виглядає закинутий завод Fiat, де вже 13 років не випускають авто

Fiat закинутий завод

Цей автомобільний завод припинив свою діяльність у 2011 році, проте залишки обладнання для складання автомобілів залишаються недоторканими.

Вигляд цього покинутого заводу викликає гостре відчуття втрати, гостре нагадування про те, що колись це був жвавий центр, де віддані своїй справі люди збиралися разом, щоб створювати автомобілі, омріяні водіями по всьому світу.

Відеоматеріал запрошує нас на екскурсію по складальному цеху Fiat, який стоїть нерухомо з 2011 року. Примітно, що, незважаючи на те, що з моменту закриття заводу в Терміні-Імерець минуло вже більше десяти років, кожна одиниця обладнання залишається на своєму місці.

Саме тут були ретельно зібрані деякі з найулюбленіших моделей автомобільного світу, такі як культовий Fiat 500 та чарівна Panda. Цей сицилійський складальний майданчик може похвалитися багатою історією, оскільки працює з 1970 року, а також долучився до виробництва інших відомих автомобілів, таких як Fiat 126, Punto та Lancia Ypsilon.

Fiat закинутий завод

Останнім автомобілем, який зійшов з конвеєра, був Lancia в листопаді 2011 року. Дивовижно, але завод потенційно може відновити виробництво з мінімальними зусиллями, що є рідкісним явищем в автомобільній промисловості, де заводи після закриття зазвичай розбирають дочиста.

Завод з максимальною річною виробничою потужністю 140 тисяч автомобілів працював менш ніж на 40% свого потенціалу, коли Fiat вирішив закрити його двері, що призвело до фінансових втрат для заводу, на якому колись працювало близько 1 800 кваліфікованих фахівців.

За ці роки автозавод кілька разів змінював власника, останній раз його придбала італійська компанія Blutec з наміром виробляти електромобілі. На жаль, цей амбітний план не здійснився після скандалу з шахрайством на 16 мільйонів євро.

Оскільки доля заводу тепер здається вирішеною, вважається, що процес демонтажу передує його остаточному знесенню, що стане похмурим завершенням того, що колись було процвітаючим і жвавим складальним заводом.