До 2023 року Nissan виведе на ринок нове покоління GT-R

Nissan GT-R 2030

Nissan GT-R, ім’я якого є синонімом швидкості та точності, зараз стикається з проблемами застарілого дизайну.

Його нинішня ітерація, започаткована у 2007 році, бере свій початок від концепту Skyline GT-R 2001 року.

Однак, Nissan бачить трансформаційне майбутнє для цієї культової моделі. У жовтні минулого року Nissan представив концепт Hyper Force, передвісника нового покоління GT-R.

За даними Autocar, цей далекоглядний дизайн може з’явитися на конвеєрі до 2030 року

Nissan GT-R 2030

Джованні Арроба, старший директор з дизайну Nissan, описує Hyper Force як сміливе, але реалістичне бачення, яке потенційно може бути втілене в життя в наступному десятилітті.

Він підкреслює, що елементи дизайну автомобіля засновані на реальності, а не на примхах. Ідея переведення GT-R на електричну тягу вітається як ентузіастами, так і експертами, і знаменує собою нову еру для моделі.

Глобальний менеджер з продуктів Nissan, Іван Еспіноза, виступає за стратегічний підхід до цього переходу. Він пропонує компанії спочатку використати потенціал твердотільних батарей наступного покоління, перш ніж приступати до електрифікації GT-R.

Nissan GT-R 2030

Хоча концепт Hyper Force демонстрував двомоторну компоновку, Еспіноза не відкидає можливості інтеграції третього або навіть четвертого електродвигуна.

Він також натякає на потенціал високопродуктивного варіанту Nismo, додаючи ще одну захоплюючу главу до легендарної спадщини GT-R.