Українці розповіли, що доводилося частіше ремонтувати у авто цього року

0 280

Майже всі автомобілісти (89%) відзначили, що в 2023 році ремонт машини подорожчав порівняно з минулим роком. Для 64% витрати виявилися значно дорожчими, лише 6% не помітили зростання цін.

Такі висновки зробили експерти компанії Autolist на основі проведеного опитування серед українських автомобілістів.

Більше половини українців (61%) витратили на ремонт автомобіля в 2023 не більше 15 тис. гривень. А 35% автомобілістів виклали з своїх гаманців трохи більше 50 тисяч гривень.

Найбільш поширеними поломками виявилися підвіска та колеса. Потім за кількістю несправностей йдуть проблеми з кузовом та лакофарбовим покриттям. Крім того, українські автомобілісти стикалися з поломками двигуна та вихлопної системи. Рідше траплялися виходи з ладу електроніки, мультимедіа та освітлення.

Росіяни стали економити на обслуговуванні та ремонті своїх машин

Майже третина українців їздять на своєму автомобілі понад 10 років. Чверть респондентів володіє машиною від п’яти до 10 років. Кожен п’ятий опитаний змінює автомобілі кожні 3-5 років. В 2023 році автомобіль придбали 7% респондентів.

За результатами недавнього опитування вітчизняних автомобілістів, половина українців вважають машину членом сім’ї, а будь-яке пошкодження транспортного засобу багатьох громадян призводить до стресу.

Більшість українців перестають звертати увагу на подряпини та незначні поломки машини через рік після її покупки, а невеликий відсоток у цей час уже починає економити на обслуговуванні транспортного засобу.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь