Озвучено переможця в протистоянні Lamborghini та Dodge

Lamborghini Huracan
0 219

Відео про битву континентів можна подивитися в Youtube, на каналі Hoonigan. Італієць Huracan Performante, потужність якого становить 640 к.с., в стоці програє американцеві, під капотом якого табун в 808 коней, цілих 168 к.с.

Варто відзначити, що в заїзді брав участь форсований італієць, з мотором в 840 к.с. Якщо не брати до уваги даний тюнинг, Lamborghini залишився при заводському виконанні. Huracan, що важить 1512 кілограмів, оснащений 7-ступінчастою АКПП і має два зчеплення, в той час як Dodge Challenger SRT Demon важить 1930 кілограмів, має задній привід і 8-ступінчасту АКПП.

Dodge Challenger SRT Demon
Dodge Challenger SRT Demon

Швидкість до 100 км / год американець набирає за 2,3 секунди, в той час як нефорсованому італійцеві на це потрібно 2,9 секунди. У заїздах брав участь саме модифікований Lamborghini, котрий залишив Dodge ні найменшого шансу на перемогу.

Під час презентації американські виробники відзначали, що показників в 2,3 секунди можна досягти лише при використанні гоночного палива і спеціальних шин, розроблених для драг-рейсингу.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.