Ніхто не повірить, що це Таврія: як виглядає рідкісний позашляховик від ЗАЗ, схожий на іномарку

0 9 952

На галасливих вулицях Харкова нещодавно з’явився унікальний автомобіль, який привертає увагу допитливих перехожих: ЗАЗ Славута, який хитромудро перетворився на пікап, демонструючи винахідливість своїх творців.

Ця унікальна модифікація ЗАЗ Славута зазнала вражаючої трансформації: широкий пластиковий обвіс кузова, міцний каркас безпеки, практичні підніжки, потужні прожектори та чітко окреслені колеса. Під капотом – повний привід і двигун з турбонаддувом, що підняло його продуктивність на абсолютно новий рівень.

Незвичайний пікап став постійним гостем на харківських дорогах, але походження цього дивовижного творіння залишається оповитим таємницею. Деякі місцеві жителі припускають, що він міг зійти з конвеєра на заводі, в той час як інші припускають, що він може бути продуктом якогось телевізійного шоу, яке демонструє дивовижні автомобільні перетворення.

ЗАЗ пікап

Оригінальний ЗАЗ Славута, що випускався Запорізьким автомобільним заводом з 1999 по 2011 рік, оснащувався 1,2 і 1,3-літровими карбюраторними та інжекторними двигунами, що робить адаптацію цього пікапа ще більш захоплюючою.

Цей харківський пікап не тільки захопив уяву мешканців міста, але й привернув увагу автолюбителів та експертів. Одні стверджують, що його майстерність вказує на заводське походження, інші – що це унікальне ручне творіння, можливо, з технічними нюансами. Незалежно від свого походження, харківський пікап є єдиним у своєму роді дивом, що не має аналогів у світі, джерелом місцевої гордості та привабливим об’єктом для туристів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь