Українцям спростили процедуру розмитнення автомобілів

0 53 426

Процес сплати митних платежів при розмитненні імпортних автомобілів був спрощений для водіїв з метою спрощення процедур оплати та прискорення процесу розмитнення.

Нещодавні зміни, про які повідомила прес-служба Державної митної служби України, свідчать про те, що громадяни тепер мають більш простий спосіб сплати митних платежів на платформі “Єдиного вікна” при імпорті автомобілів.

Зокрема, Державна митна служба розширила функціонал ІТ-сервісу “Єдине вікно для міжнародної торгівлі”, надавши можливість громадянам самостійно перераховувати митні платежі на депозитний рахунок відповідної митниці за допомогою QR-коду в один клік.

Єдине вікно для міжнародної торгівлі

Згідно з подальшою інформацією, фізичні особи можуть легко орієнтуватися в цьому процесі, самостійно реєструючи свої транспортні засоби. Після входу в особистий кабінет і вибору певних параметрів система генерує QR-код.

Цей QR-код полегшує сплату митних платежів безпосередньо без необхідності звертатися до банківської установи. Очікується, що цей інноваційний підхід значно спростить процедури оплати, що призведе до прискорення розмитнення імпортованих автомобілів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь