Кросовер BMW iX може проїхати на одному заряді 978 кілометрів

0 452

Компанія Our Next Energy (ONE), що базується в Мічигані, створила стратегічне партнерство з баварським автовиробником, щоб продемонструвати чудові можливості своєї передової технології.

Співпраця дала вражаючі результати: BMW iX, оснащений новими батареями, досягнув вражаючого запасу ходу 978,6 км у циклі випробувань WLTP.

Це досягнення майже вдвічі перевищує запас ходу стандартної батареї електричного кросовера, яка зазвичай забезпечує 560 км. Примітно, що показники BMW iX майже співставні з вражаючою відстанню, яку подолав аеродинамічний концепт Mercedes EQXX під час свого першого рекордного тесту на дальність ходу.

Деталі

Рекордне досягнення кросовера BMW – пробіг майже 1000 км на одному заряді – стало можливим завдяки інноваційній технології комбінованої батареї Gemini від ONE. Цей інноваційний підхід об’єднує безпечні літій-залізо-фосфатні елементи для коротких поїздок з безанодними елементами високої щільності, які ідеально підходять для довгих подорожей.

Крім того, комбіновані батареї потребують на 20% менше графіту і на 60% менше нікелю та кобальту, ніж традиційні літій-іонні елементи, що робить їх більш екологічно чистими.

BMW iX

“Електромобілі отримають широке розповсюдження, коли запропонують достатній запас ходу, що вселить впевненість у людей, які оберуть їх як основний вид транспорту. Батарея Gemini однозначно продемонструвала свою здатність подвоїти запас ходу електромобілів, подолавши значну перешкоду на шляху до електрифікації”

– зазначив Муджиб Іджаз, генеральний директор і засновник компанії ONE.

Окрилена успіхом своєї новаторської технології, ONE має на меті подальше вдосконалення та оптимізацію акумуляторів, готуючи їх до широкомасштабного виробництва.

Прагнення стартапу розвивати акумуляторні технології свідчить про багатообіцяючу траєкторію, що сприяє більшому прийняттю та життєздатності електромобілів у світовому автомобільному ландшафті.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь