У 2024 році Fiat виведе на ринок електричну версію Panda

0 92

Виробництво нового четвертого покоління Fiat Panda розпочнеться влітку 2024 року, що ознаменує значний перехід на електромобільну платформу.

Про це стало відомо після зустрічі прем’єр-міністра Італії Джорджіа Мелоні та президента Сербії Александара Вучича, повідомляє Automotive News Europe.

Обговорення між двома лідерами було зосереджено на компактному електромобілі Fiat, який планується виробляти на заводі Stellantis у Крагуєваці, Сербія. Починаючи з 2022 року, завод проходить масштабну реконструкцію, що передбачає інвестиції в розмірі 190 мільйонів євро для переорієнтації його діяльності на виробництво електромобілів.

Коли презентація Fiat Panda електро

Fiat Panda електро

Офіційна презентація нового Fiat Panda, запланована на 11 липня 2024 року, що збігається з 125-річчям Fiat, матиме кутастий дизайн, що нагадує концепт-кар Fiat Centoventi. Очікується, що Fiat Panda 2024, який позиціонується як компактна міська модель, вийде на ринок зі стартовою ціною близько 20 000 євро.

Доступна ціна стала можливою завдяки інноваційній архітектурі платформи Smart Car Platform, яка використовується разом з новим Citroen e-C3, що підкреслює економічну ефективність. Ця схожість платформ вказує на те, що Fiat Panda 2024 може бути оснащений 113-сильним двигуном, доступним у варіантах із запасом ходу 200 і 320 км.

Fiat Panda електро

Варто зазначити, що існуючий Fiat Panda з бензиновим двигуном продовжить виробництво паралельно з електричною моделлю до 2026 року. До 2027 року Fiat має намір повністю перейти на виробництво електромобілів у Європі, що свідчить про рішучий перехід до сталої мобільності.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь