Porsche побудувала свій двомільйонний автомобіль у Лейпцигу: що це за машина

0 805

Невдовзі після презентації Porsche Panamera 2024 компанія Porsche святкує ще одну важливу подію: виробництво свого двомільйонного автомобіля в Лейпцигу, чудового Panamera Turbo E-Hybrid, що виблискує золотистим металіком Madeira Gold Metallic.

Цей винятковий автомобіль прямує до свого нового власника в Дубаї, що знаменує собою поворотний момент для Porsche.

З моменту свого заснування у 2009 році серія Panamera була невід’ємною частиною історії успіху Porsche в Саксонії. Друге покоління, виробництво якого розпочалося у 2016 році, сприяло розширенню складального заводу в Лейпцигу до комплексного підприємства з фарбувальним цехом та виробництвом кузовів.

“Рішення перетворити завод на комплексне підприємство було ключовим для нашої компанії, – зазначає Герд Рупп, голова правління. “Тепер ми виробляємо моделі у повному обсязі, від виготовлення кузова до остаточного складання. Це створює підґрунтя для нових автомобільних починань і подальшого розширення”.

Porsche Panamera 2024

Завод Porsche в Лейпцигу є важливим роботодавцем у центральній Німеччині, на якому працює понад 4400 співробітників. З роками він перетворився на центр виробництва електромобілів. Перспективна стратегія Porsche спрямована на те, щоб полегшити збірку трьох варіантів силових установок на одній лінії: двигунів внутрішнього згоряння, електричних та гібридних.

Panamera 2024 вже відкрита для замовлень у Сполучених Штатах і має надійти до дилерів навесні 2024 року за стартовою ціною від $101 550. Ця новітня ітерація втілює прихильність Porsche до інновацій, пропонуючи ентузіастам поєднання передових технологій, продуктивності та розкішного дизайну.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь