5 найдорожчих автомобілів бренду Aston Martin за всю історію

0 356

Aston Martin, культовий британський виробник розкішних спортивних автомобілів, вписав своє ім’я в аннали історії автомобілебудування завдяки лінійці виняткових автомобілів.

Відомі своїм вишуканим дизайном, чудовими характеристиками та ексклюзивністю, автомобілі Aston Martin часто асоціюються з розкішшю та престижем.

З роками кілька моделей Aston Martin піднялися до рівня найдорожчих автомобілів, які коли-небудь вироблялися. Тут ми розглянемо п’ять найдорожчих автомобілів Aston Martin в історії, кожен з яких є вершиною автомобільної інженерії та майстерності.

Aston Martin DBR1

Aston Martin DBR1

Вважається одним з найбажаніших автомобілів Aston Martin, DBR1 – це не тільки автомобільний шедевр, але й легенда перегонів. Побудований між 1956 і 1959 роками, було виготовлено лише п’ять екземплярів DBR1. У 2017 році шасі під номером 1, яке виграло 1000-кілометрову гонку на Нюрбургринзі 1959 року, було продано на аукціоні за приголомшливі $22,5 млн, що зробило його найдорожчим британським автомобілем, коли-небудь проданим на аукціоні.

Aston Martin DB4GT Zagato

Aston Martin DB4GT Zagato

DB4GT Zagato, що являє собою захоплююче поєднання британської інженерії та італійського дизайну, є надзвичайно рідкісною і бажаною моделлю. Вироблена між 1960 і 1963 роками, спочатку було випущено лише 19 одиниць. В останні роки на аукціонах ці автомобілі отримують астрономічні ціни, один екземпляр був проданий приблизно за 14,3 мільйона доларів у 2015 році.

Aston Martin DBR9

Aston Martin DBR9

Хоча DBR9, можливо, і не має історичного родоводу своїх попередників, його значення у світі сучасних Aston Martin неможливо переоцінити. Як гоночний автомобіль-переможець чемпіонатів, DBR9 випускався в обмеженій кількості для приватних гоночних команд. Ці моделі, з їхніми гоночними нагородами та рідкістю, на аукціонах та приватних продажах коштували понад 1 мільйон доларів.

Aston Martin One-77

Aston Martin One-77

One-77, назва якого походить від обмеженої серії з 77 одиниць, є свідченням прагнення Aston Martin до автомобільної досконалості. Випущений у 2009 році, цей гіперкар поєднує в собі приголомшливі характеристики з індивідуальною розкішшю. Його висока ціна – близько 1,8 мільйона доларів – зросла на вторинному ринку, а деякі екземпляри продаються за більш ніж 2 мільйони доларів завдяки своїй ексклюзивності та колекційному статусу.

Aston Martin Valhalla

Aston Martin Valhalla

Як прояв передових технологій та філософії дизайну Aston Martin, Valhalla представляє набіг бренду на сферу гіперкарів, що працюють на гібридних системах. Незважаючи на те, що виробництво почалося в 2020-х роках, обмежений тираж моделей Valhalla в поєднанні з передовими технічними та експлуатаційними характеристиками зробив його одним з найдорожчих Aston Martin в історії, вартість якого часто перевищує 2 мільйони доларів.

Замість висновку

Привабливість автомобілів Aston Martin полягає не лише в їхніх характеристиках, але й в ексклюзивності та позачасовому дизайні. Поєднання обмежених серій, гоночної спадщини та технологічного прогресу сприяло зростанню цін на ці виняткові автомобілі.

У світі автомобільних аукціонів і в колах колекціонерів високого класу автомобілі Aston Martin незмінно користуються преміальними цінами завдяки своєму історичному значенню, рідкісності та незаперечній привабливості для ентузіастів і колекціонерів по всьому світу.

Оскільки марка продовжує впроваджувати інновації та виробляти виняткові автомобілі, цілком ймовірно, що майбутні моделі поповнять ряди найдорожчих Aston Martin, продовжуючи спадщину розкоші, продуктивності та ексклюзивності, які визначають цей культовий бренд.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь