Продажі Tesla китайського виробництва впали на 18 відсотків

0 32

Продажі автомобілів Tesla, вироблених в Китаї, зазнали помітного спаду, що свідчить про зменшення присутності компанії на ринку.

За даними Китайської асоціації легкових автомобілів (CPCA), ці показники знизилися на 18% порівняно з аналогічним періодом минулого року. У листопаді сукупні оптові поставки автомобілів Tesla Model 3 і Model Y склали 82 432 одиниці, що значно менше, ніж за відповідний період минулого року.

Деталі

Контекст є дуже важливим, враховуючи, що рік тому був зафіксований рекордний показник – 100 291 проданий автомобіль. Минулого року Tesla ініціювала зниження цін, щоб стимулювати продажі, що сприяло сплеску покупок. Хоча продажі зросли на понад 10 000 одиниць порівняно з жовтнем 2023 року, привертає увагу падіння продажів у листопаді в річному обчисленні.

Зусилля Tesla, спрямовані на збільшення продажів, включають нарощування виробництва та просування оновлених версій, таких як суттєво відремонтована Model 3 (Highland) та злегка модифікована Tesla Model Y в Китаї.

Tesla Model 3 китай

Тим не менш, очікується, що траєкторія зростання в цьому році буде помітно нижчою, ніж у попередні роки, і потенційно опуститься нижче середньоринкового показника. Такі тенденції свідчать про можливе скорочення ринкової частки Tesla, згідно з інсайдерською інформацією від insideevs.

Незважаючи на нещодавній спад, показники Tesla в Китаї протягом перших десяти місяців року залишалися відносно високими. Компанія:


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇
  • продала понад 460 000 одиниць Model 3 і Model Y в Китаї, що на 38% більше, ніж рік тому,
  • експорт перевищив 300 000 одиниць, що на 20% більше, ніж рік тому.

Залиште відповідь