В грудні компанія Xiaomi почне приймати замовлення на свій перший автомобіль

0 36

Електричний седан SU7 від Xiaomi нещодавно був помічений під час тестування на міжнародному автодромі Чжецзян у Шаосіні, вбраний у витончений червоно-біло-чорний камуфляж, а також з піднятим активним заднім спойлером.

Хоча ціна залишається нерозкритою, Xiaomi готується до офіційної презентації та запуску попередніх замовлень на SU7 під час конференції, запланованої на грудень.

Хоча точна дата конференції ще не оголошена, китайські ЗМІ припускають, що 27 грудня може стати днем, коли відзначатиметься 1000-й день відтоді, як Xiaomi вперше оголосила про свої плани щодо виходу в автомобільний сектор.

Нещодавно оприлюднена інформація розкрила співпрацю Xiaomi з державною компанією BAIC в якості контрактного виробника, що є поширеною практикою серед китайських стартапів у сфері електромобілів. Подібним чином, такі компанії, як Xpeng, раніше співпрацювали з Haima, а JAC брала участь у виробництві автомобілів Nio.

 

Xiaomi SU7 на трасі

Місцеві ЗМІ повідомляють, що Xiaomi SU7 перейшов на п’ятий етап тестування виробничої лінії (PT5) на заводі BAIC в пекінському районі Ічжуан. У грудні завод планує випустити 300 тестових автомобілів, готуючись до початку масового виробництва, запланованого на початок 2024 року.

Крім того, автомобільні амбіції Xiaomi, схоже, готові до розширення, з планами представити три нові моделі у 2024 році. SU7 під кодовою назвою Modena буде першою, за нею підуть повністю електричний автомобіль Le Mans (BEV) і гібрид Kunlun plug-in hybrid (PHEV). Така диверсифікація свідчить про цілеспрямовані зусилля Xiaomi, спрямовані на досягнення успіху на ринку електромобілів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь