Скільки двигунів замінили у Tesla Model S, яка проїхала майже 2 мільйони кілометрів

0 1 361

Гансйорг фон Геммінген-Хорнберг придбав свою Tesla Model S P85 у 2014 році, коли на одометрі було лише 30 000 кілометрів пробігу.

Відтоді він інтенсивно користується автомобілем, накопичивши приголомшливий пробіг у 1 906 865 кілометрів. Його часті подорожі призвели до заміни електродвигунів, нинішній – чотирнадцятий в автомобілі.

Деталі

У Model S P85 було замінено тринадцять електродвигунів через постійну проблему, пов’язану з проникненням рідини з системи охолодження в двигун. Цей дефект викликав значне занепокоєння у власників тієї ж моделі, спричиняючи постійні поломки. Хоча з тих пір Tesla вдосконалила конструкцію двигуна, ранні версії мали цю проблему.

Tesla Model S 1,9 млн

У той час як електродвигуни неодноразово піддавалися заміні, Хансйорг зазнав чотирьох замін тягових батарей під час своєї майже 2-мільйонної подорожі. Однак, це був єдиний випадок суттєвої заміни. Вражає те, що деградація батареї залишилася відносно низькою: за 150 000 кілометрів пробігу запас ходу зменшився на 8%.

Незважаючи на проблеми, з якими стикаються електродвигуни та тягові батареї, Model S P85 Хансйорга демонструє виняткову витривалість, досягаючи надзвичайного пробігу без значного погіршення стану цих компонентів.

Tesla Model S 1,9 млн

Це демонструє як стійкість технології Tesla, так і можливості електромобілів для тривалого використання навіть у таких складних умовах.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь