Toyota презентувала водневий автомобіль Mirai 2024 модельного року

0 1 084

Названо ціни на водень

Компанія Toyota представила оновлений водневий автомобіль Mirai для внутрішнього ринку.

В рамках модернізації автомобіль був покращений удосконаленим комплексом безпеки та покращеною медіасистемою. Вартість Mirai у Японії становить від 7 261 000 до 8 610 000 єн залежно від обраної комплектації, або від 49 до 58 тисяч доларів.

Деталі

Базова комплектація Toyota Mirai отримала розширений набір асистентів водія Safety Sense. У більш дорогих версіях доступний помічник водія Teammate, що полегшує рух в умовах пробок, а також просунутий автопаркувальник Advanced Park.

Toyota Mirai

В 2020 році Toyota Mirai була обладнана 8-дюймовою цифровою панеллю приладів. Тепер цей елемент збільшений до 12,3 дюйми, що відповідає діагоналі центрального дисплея.

Серед нового обладнання для водневого автомобіля з’явилися підсвічування салону з 64 відтінками, відеореєстратор та «цифровий ключ», який дозволяє керувати дверима та запускати двигун за допомогою смартфона.

Технічка воднемобіля Toyota Mirai

Силова установка Mirai залишилася без змін: автомобіль отримав 182-сильний електромотор на задній осі та три баки для водню загальною ємністю 141 літр, що забезпечують пробіг до 850 кілометрів.

Toyota Mirai 2024

Навесні поточного року вдосконалена медіасистема була впроваджена у Toyota Mirai для американського ринку. Також підрозділ Toyota у США оголосив про бонус у 15 тисяч доларів для покупців нових водневих седанів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь