Стало відомо, яким буде електричний кросовер Nissan Leaf

0 51

Абсолютно новий Nissan Leaf буде красивішим за попередників. Він стане кросовером з високою посадкою та збільшеним запасом ходу.

Він отримає нову платформу.

Розробка Nissan Leaf третього покоління йде повним ходом, при цьому він готується зазнати значних змін порівняно з поточною моделлю. Про це повідомило джерело із заводу Nissan.

Повідомляється, що він перетвориться на кросовер із високою посадкою, а його запуск відбудеться наприкінці наступного року. Автомобіль буде вироблятися на тому ж британському заводі, який також займатиметься виробництвом електричних Qashqai та Juke.

За словами джерела, Leaf наступного покоління матиме нижчий та витончений профіль у порівнянні з Qashqai та Juke. Він черпатиме натхнення в дизайні Ariya, а також концепції Chill-Out, представленої у 2021 році. Очікується, що нова модель матиме набагато привабливіший зовнішній вигляд порівняно з попередником.

Nissan Leaf кросовер

Як пише Auto News, дизайнери Nissan сповнені рішучості уникати повторення «незграбних пропорцій» Leaf першого та другого покоління. Автомобіль використовуватиме ту ж платформу CMF-EV, що і Ariya, і Renault Megane E-Tech.

Оснащувати новий Leaf будуть сучасними акумуляторами, що виробляються китайською акумуляторною компанією Envision. Ці вдосконалені батареї забезпечують збільшення густини енергії на 30% порівняно з батареями поточної моделі, що значно збільшує запас ходу.

Більш детальної інформації щодо технічних параметрів поки що немає. В міру їх появи, портал Автосота буде оперативно інформувати у подальших матеріалах.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь