Розкрито подробиці про серійний Jeep Wrangler на електротязі

0 42

Британський Autocar вважає, що у наступному поколінні позашляховик буде уніфікований з пікапам RAM 1500 REV: обидві моделі розділять рамну платформу STLA Frame, отримають ємні акумуляторні батареї, а запас ходу становитиме до 500 миль (800 км).

Jeep Wrangler з бензиновим двигуном остаточно піде у відставку до 2028 року, а в 2025-му лінійку поповнить REx-гібрид з “подовжувачем ходу”.

Деталі

Життєвий цикл Jeep Wrangler став відомий завдяки витоку від UAW (профспілка працівників автомобільної промисловості). Умови угоди включали продуктовий план Stellantis, і хоча автовиробник не підтвердив справжність документів, у США вважають їх достовірними.

До 2028 року Wrangler змінить покоління і стане доступним або у вигляді електрокара, або у вигляді гібрида з ДВP без зв’язку з колесами.

Jeep Wrangler електро

Autocar вважає, що провісником серійного електромобіля Wrangler J70 стане “батарейний” всюдихід Recon. Він базуватиметься на платформі STLA Large, а основною особливістю стане несучий кузов. Очікується, що Jeep Recon запропонувавши порівняні з Wrangler позашляхові можливості, виявиться відносно недорогим та агресивним.

Більше подробиць про електричні “Джипи” з’явиться в 2025 році: до цього часу в серію піде гібридний RAM 1500 REV, а бензиновий Wrangler переживе останнє велике оновлення. Основні доробки напевно торкнуться заряджуваної гібридної версії 4хе, яка без значних змін випускається з 2021 року.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь