Стало відомо, який продукт випускатиме спільне підприємство Mercedes-Benz і BMW

0 937

Німецькі автовиробники оголосили про створення спільного підприємства у Китаї. Мета колаборації – розгортання мережі швидких зарядних станцій.

У Mercedes-Benz Group China та BMW Brilliance Automotive заявили, що до кінця 2026 року буде побудовано щонайменше 1000 «суперчарджерів» Перші спільні станції для зарядки відкриються у 2024 році. Нові термінали будуть доступні електрокарам всіх марок.

Подробиці про нові зарядні станції обмежені

BMW та Mercedes-Benz кажуть, що зроблять ставку на «найсучасніші технології». Проте вже підтверджено, що власники електромобілів і гібридів, що заряджаються, обох брендів отримають ексклюзивні функції, зокрема, Plug & Charge, а також онлайн-бронювання терміналу.

Mercedes-Benz і BMW

Важливим моментом є ставка на екологічно чисту електроенергію з відновлюваних джерел «де це можливо», хоча в Китаї можливість будівництва таких зарядних терміналів є не скрізь. Ймовірно, більше подробиць про спільний проект BMW і Mercedes-Benz з’явиться, коли китайська антимонопольна влада схвалить партнерство.

Німецькі преміум-бренди змушені об’єднуватися, адже у Китаї швидко розвивається ціла плеяда інфраструктурних проектів, пов’язаних із зарядними пристроями для електрокарів.

Свою мережу 500-кіловатних суперчарджерів просуває Li Xiang, стартап Nio вкладається в технологію змінних батарей, а Tesla, Xpeng і Huawei вже створили мережу потужних терміналів для електромобілів з 800-вольтовою системою.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь