5 найдорожчих автомобілів бренду Acura за всю історію

0 896

Acura, підрозділ розкішних автомобілів Honda, завжди був синонімом елегантності, продуктивності та передових технологій.

Протягом багатьох років бренд випустив цілу низку автомобілів високого класу, які не тільки відображають точну інженерію, але й мають високі ціни. Пропонуємо вашій увазі п’ять найдорожчих автомобілів Acura в історії.

1. Acura NSX

Acura NSX

Acura NSX, легендарний спортивний автомобіль, здійняв хвилю в автомобільному світі завдяки своїм винятковим характеристикам і футуристичному дизайну. Після випуску в 1990 році він вважався одним з найдорожчих автомобілів Acura на сьогоднішній день.

Він міг похвалитися двигуном V6, встановленим посередині, в парі з трьома електродвигунами, пропонуючи сумарну потужність понад 500 кінських сил. Початкова ціна оригінального NSX становила близько 60 000 доларів, що було досить значною сумою на той час.

2. Acura NSX Type S

Acura NSX Type S

У 2021 році Acura представила NSX Type S, лімітовану версію, яка встановила новий стандарт як з точки зору продуктивності, так і з точки зору ціни. Ця модель вартістю близько 170 000 доларів продемонструвала більш потужну версію двигуна V6 з подвійним турбонаддувом, а також покращену аеродинаміку та дизайн, орієнтований на трек.

NSX Type S слугував вершиною інженерної майстерності Acura і був мрією колекціонера.

3. Acura RLX Sport Hybrid SH-AWD Advance Package

Acura RLX Sport Hybrid SH-AWD Advance Package

Ще один помітний запис у списку найдорожчих автомобілів Acura – це RLX Sport Hybrid SH-AWD Advance Package. Цей преміальний седан продемонстрував передову гібридну силову установку, що поєднує 3,5-літровий двигун V6 з трьома електродвигунами для отримання вражаючих 377 кінських сил.

Завдяки вдосконаленим функціям безпеки, розкішному інтер’єру та набору високотехнологічних зручностей, ця модель коштує понад 60 000 доларів.

4. Acura ZDX

Acura ZDX

Acura ZDX, розкішний кросовер, дебютував з оригінальним дизайном, що поєднував стиль купе з функціональністю позашляховика. Незважаючи на нетривале виробництво, ця модель стала унікальним доповненням до модельного ряду Acura.

Оснащений преміальними функціями, включаючи панорамний скляний дах, передову інформаційно-розважальну систему та потужний двигун V6, ZDX коштував від $50 000 до $60 000, що зробило його однією з найдорожчих пропозицій Acura під час виробництва з 2010 по 2013 рік.

5. Acura MDX PMC Edition

Acura MDX PMC Edition

Нарешті, Acura MDX PMC Edition виділяється як ексклюзивний розкішний позашляховик з обмеженим виробництвом. Виготовлений вручну у виробничому центрі Acura, цей спеціальний випуск MDX може похвалитися майстерністю та унікальним кольором екстер’єру, виконаним на замовлення.

Завдяки своєму виразному зовнішньому вигляду та розкішному оснащенню, MDX PMC Edition має преміальну ціну близько 63 000 доларів США, що задовольнить найвибагливіших клієнтів, які прагнуть ексклюзивності та першокласної якості.

Замість висновку

Отже, Acura незмінно постачає автомобілі, які задовольняють потреби розкішного ринку, поєднуючи інновації, продуктивність та розкіш.

Хоча ціни на ці моделі можуть відрізнятися в залежності від року випуску, технологічних досягнень та спеціальних версій, кожен з цих п’яти автомобілів відображає прагнення Acura пропонувати автомобілі високого класу, які переосмислюють поняття розкоші та продуктивності у своїх сегментах.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь