Tesla Cybertruck розстріляли з пістолета Glock та пістолета-кулемета MP5-SD

0 1 792

Нещодавнє відео в інтернеті продемонструвало, як Tesla Cybertruck проходить випробування на куленепробивність, виконуючи попередню обіцянку Ілона Маска про те, що пікап буде броньованим.

Ця офіційна демонстрація відбулася під час серійної прем’єри автомобіля в США, що стало важливим моментом для функцій безпеки Cybertruck.

У відеоролику показано суворі випробування проти трьох різних видів вогнепальної зброї: пістолета-кулемета Томпсона, 9-міліметрового пістолета Glock та пістолета-кулемета MP5-SD того ж калібру. Вражає те, що зовнішні панелі дверей кібертранспорту витримали обстріл, не пробивши жодної кулі, хоча від удару залишилися помітні вм’ятини.

Tesla Cybertruck розстріл

Хоча постріли з 9-мм автоматичної зброї були ефективно відбиті, мається на увазі, що кулі більшого калібру можуть потенційно пробити захист вантажівки. Тим не менш, такий рівень захисту залишається безпрецедентним для серійного автомобіля.

Зовнішні панелі Cybertruck виготовлені з надміцної холоднокатаної нержавіючої сталі товщиною 3 мм, на відміну від 0,7-1 мм у звичайних автомобільних дверях.

Такий вибір конструкції надає Cybertruck надзвичайної міцності, що проілюстровано на відео, де сталева панель розтягується під вогнем, а не рветься, демонструючи виняткову стійкість нержавіючої сталі до балістичного удару.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь