Кросовер Kia Sorento 2024 року витрачає лише 1,6 л/100 км

Kia Sorento

Kia представила лінійку двигунів для оновленого позашляховика Sorento, розробленого спеціально для європейського ринку.

Автомобіль буде пропонуватися з трьома різними силовими агрегатами, включаючи звичайний 2,2-літровий дизельний двигун і два гібридних варіанти, в основі яких лежить 1,6-літровий турбодвигун.

Деталі

Серед них гібридна силова установка вирізняється винятковою економічністю, адже витрата пального становить лише 1,6 л/100 км при повному заряді тягової батареї. Оснащений тяговим акумулятором ємністю 13,8 кВт-год, він забезпечує запас ходу лише на електротязі 86 км, а вихідна потужність складає 265 літрів.

KIA Sorento 2024

Звичайна гібридна модель має аналогічні характеристики, але оснащена меншою тягловою батареєю ємністю 1,49 кВт-год. Обидві гібридні конфігурації поєднуються з 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач, інтегрованою з електродвигуном.

З іншого боку, дизельний двигун потужністю 194 літри працює в парі з 8-ступінчастою “роботом” з подвійним зчепленням.

KIA Sorento

Очікується, що дизельний варіант вийде на ринок першим, а Kia Sorento 2024 з дизельним двигуном стане доступним у січні. Тим часом, гібридні моделі заплановано випустити наприкінці зими або на початку весни.

Хоча офіційні ціни ще не розголошуються, навряд чи оновлений Sorento буде дешевшим за нинішню версію, яка в Німеччині стартує від 51 тис. євро.