Ford F-150 Raptor та Jeep Wrangler Rubicon зійшлися на епічному трампліні

0 1 325

У Raptor відразу ж зламалася підвіска, а у Wrangler мало не “зламався” водій (у ролику багато говорять, але його варто глянути хоча б до середини).

Ми бачили десятки дуелей на дрег-рейсах, але ця, між Jeep Wrangler Rubicon 392, Ford F-150 Raptor і Ford Bronco здається найбільш жорсткою і безглуздою, вкотре доводячи, що учасники заходів подібного типу обов’язково повинні встановлювати каркас безпеки.

Деталі

Змагання було організовано Hoonigan і починалося цілком нешкідливо, але після невдачі при першому ж стрибку довгий пікап приземлився занадто жорстко, пошкодивши підвіску і шасі.

Втім, організаторів це не збентежило, і вони відразу виставили на заміну Bronco Raptor іншого учасника. Під час поєдинку з ним Jeep одразу ж вирвався вперед, залишивши Bronco ковтати пилюку.

Ford F-150 Raptor та Jeep Wrangler Rubicon

У другому раунді перевага Bronco полягала у тому, що він стартував першим. Але незважаючи на це, Wrangler вдалося його наздогнати, а потім він просто перекинувся, що змусило шляхетного водія Bronco зупинитися та допомогти нещасному пілоту «Рубікона». Під час аварії частина даху Wrangler склалася і його власнику пощастило, що не всі стійки зламалися.

Ford F-150 Raptor та Jeep Wrangler Rubicon

Який урок ми можемо отримати з побаченого?

Як сказав Вілкі, один з найдосвідченіших представників Hoonigan:

“Якщо ви не знаєте, на що здатна машина, то вам, ймовірно, не варто в неї сідати”

Незважаючи на це, відео таки виклали, що може спровокувати недосвідчених сміливців зробити якусь дурість.

Але Вілкі сподівається, що вони зроблять правильні висновки з шоу:


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

“Ви купуєте машину, встановлюєте на неї нові амортизатори і думаєте, що тепер у вас трофійний позашляховик. Однак, це не так! Тому знайте своє місце, свої можливості, своє обладнання, інакше опинитеся в кущах”.

Залиште відповідь