Україна та Польща домовились про часткове розблокування кордону для автомобілів

eЧерга кордон митниця

Україна та Польща досягли домовленості про відкриття пункту пропуску Угринів-Долгобичув виключно для порожніх вантажівок, як підтвердила прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Це рішення має на меті зменшити навантаження на інші пункти пропуску та підвищити загальну пропускну спроможність кордону. Угода складається з трьох конкретних заходів:

  • По-перше, пункт пропуску Угринів-Долгобичів буде призначено спеціально для порожніх вантажівок.
  • Крім того, обидві країни запровадять окремі смуги руху для порожніх транспортних засобів у пунктах пропуску Ягодин-Дорогуськ та Краковець-Корчова з використанням системи “Євчора”.

кордон митниця 2

Крім того, з сьогоднішнього дня розпочинається пробна фаза реєстрації в системі “Черга” перед перетином пункту пропуску Нижанковичі-Мальховіце, яка триватиме протягом місяця.

Раніше повідомлялося, що Польських блокувальників кордону обурює ввезення елітних автомобілів в Україну

Вони вважають, що ця категорія товару потребує відновлення дозвільної системи, на яку не погоджується українська сторона.

На цьому наголошує організатор блокування українсько-польського кордону для вантажного транспорту Рафал Меклер.

Деталі

Він демонструє відео, на якому у пункті перепуску Дорогуськ вантажівки везуть в Україну дорогі автомобілі, які очевидно не призначені для фронту. У трейлері — елітні нові кросовери Porsche, які коштують орієнтовно по 150 тисяч євро.