Стало відомо, коли в Україні з’являться платні дороги

0 610

Глава Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм заявив, що до закінчення війни платні дороги в Україні не з’являться.

Про це він повідомив у Харкові, відповідаючи на запитання журналістів.

“Щодо платних доріг в Україні, вважаю, що поки триває війна, це не те, про що варто говорити. Питання платних доріг ми обговорювали ще до початку війни, законопроєкти були зареєстровані”

– розповів Найєм.

Він додав, що платні дороги можуть охоплювати не всю країну й в майбутньому. “Це будуть окремі дороги, які матимуть високий рівень якості. Це стосується не всіх видів транспорту, а лише вантажних, і це важливо підкреслити. Проте зараз такий сценарій не розглядається, оскільки важко уявити, як під час війни, коли рухаються вантажі, включаючи військові, можна встановлювати платні дороги”

– пояснив Найєм.

дорога траса

Раніше повідомлялося, що Електромобілі руйнують дороги швидше, ніж дизельні авто

Електромобілі мають величезний вплив у світі, даючи відчути свою присутність з непохитною силою.

Захоплення “електрикою” охопило всю країну, і це потужний поштовх, який натякає на неминучий перехід Європи до “зеленої” мобільності. Європейські країни навіть запровадили податкові пільги для власників електромобілів, малюючи рожеву картину електричної революції.

Однак під цим оптимістичним фасадом ховаються нерозкриті грані руху за електрифікацію, приховувані його затятими прихильниками.

Чи справді електромобілі несуть на собі тягар прискорення деградації доріг порівняно з їхніми дизельними аналогами?


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь