У Китаї назвали найбільш ненадійні автомобілі різних брендів

0 2 022

Китай представив найменш надійні автомобілі різних брендів, включно з місцевими моделями

Нещодавно на автомобільному ринку Китаю з’явилася добірка автомобілів різних брендів, включаючи як міжнародні, так і місцеві моделі, які мають проблеми з надійністю, що спричиняють страждання автовласників.

Ці моделі мають явні недоліки, що призводять до постійних проблем, з якими часто стикаються на станціях технічного обслуговування.

Chevrolet Cruze

Chevrolet Cruze Station Wagon

Серед досліджуваних автомобілів – Chevrolet Cruze, відомий своїми постійними проблемами в системі трансмісії, що впливають на перемикання передач і призводять до несподіваних відмов трансмісії. Власники стикалися з тривалими візитами до сервісних центрів у пошуках вирішення цих постійних проблем.

Hyundai Tucson

Hyundai Tucson III

Hyundai Tucson, ще одна модель, яку ми висвітлювали, викликала критику насамперед через проблеми, пов’язані з двигуном. Водії повідомляли про перебої в роботі двигуна, зниження паливної ефективності та періодичне глушіння, що призводило до частих поїздок до сервісних центрів для вирішення цих проблем.

Geely Emgrand

Geely Emgrand EC7

У сфері внутрішніх китайських автомобілів, Geely Emgrand демонструє постійні проблеми з електричними системами. Власники висловлюють незадоволення збоями в роботі інформаційно-розважальної системи та різних електричних компонентів автомобіля, що вимагають частого відвідування сервісних центрів для усунення несправностей.

BYD Qin

BYD Qin

Крім того, BYD Qin, відома китайська модель електромобіля, зіткнулася з проблемами надійності, особливо це стосується її акумулятора та системи зарядки. Користувачі повідомляли про непостійну продуктивність зарядки та проблеми, пов’язані з акумулятором, що призводило до незручностей та періодичних візитів до сервісного центру для усунення несправностей.

Chery Tiggo 3

Chery Tiggo 3

Власники Chery Tiggo 3 висловлювали занепокоєння щодо гальмівної системи автомобіля. Скарги на шум при гальмуванні, зниження ефективності гальмування та передчасний знос гальмівних компонентів призвели до необхідності багаторазових візитів до сервісного центру для ремонту гальмівної системи.

Замість висновку

Виділені моделі охоплюють цілий ряд проблем з надійністю, що стосуються таких важливих компонентів, як трансмісія, двигун, електрична система, гальма тощо. Присутність у цьому списку як міжнародних, так і місцевих моделей підкреслює різноманітність автомобілів, що стикаються з постійними проблемами надійності на китайському автомобільному ринку.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь