Названо автобренди, які випускають найбільш якісні електромобілі

0 5 708

Якість автомобіля – один із визначальних факторів при його купівлі. Але що робити, якщо йдеться про придбання нового електромобіля китайського виробництва? На допомогу тут може прийти китайський рейтинг якості, складений державним органом.

Рейтинг якості брендів електромобілів та гібридів був створений мережею якості автомобілів. Вона була створена з ініціативи Адміністрації КНР щодо регулювання ринку.

У ході дослідження мережа якості оцінювала кількість дефектів, скарг та несправностей, про які повідомили власники цих автомобілів у відповідному органі. Також оцінювалася їхня надійність та безпека. Загалом, чим менше претензій виникло до окремо взятої марки, тим вища вона у списку.

Результати рейтингу якості

Згідно з дослідженням мережі якості автомобілів, найкращим серед електрокарів і гібридів був визнаний бренд Aion, що входить до екосистеми корпорації GAC. Результат Aion – 125 “штрафних” балів.

На другому місці розташувався ArcFox від компанії BAIC з результатом 126 балів.

А третій рядок між собою розділили бестселер серед китайських брендів BYD та Geometry, що входить до Geely (127 балів).

BYD Song Plus
BYD Song Plus

До «п’ятірки» найкращих увійшов молодий стартап електромобілів Neta з результатом 129 балів. Трохи гірший результат виявився преміальним брендом електромобілів під назвою RISING – 134 бали.

Зовсім трохи до Топ-5 не вистачило стартапу NIO (136 балів) і марки Voyah , що входить у Dongfeng (141 бал).

Вище середнього значення (171 бал) виявилися результати марок XPeng (154 бали), HiPhi (152 бали), Li Auto (160 балів) та Ora (169 балів).

Дивно, але досить популярний в Європі бренд електромобілів Zeekr показав далеко не найкращий результат у 224 бали. Ймовірно, цей показник можна пояснити технічною складністю та багатим оснащенням таких електрокарів.

Зазначимо, що китайська мережа якості автомобілів також склала рейтинг найякісніших моделей.

Кращими електромобілями виявилися мінівени Voyah Dream, Zeekr 009 та FAW Bestune NAT. Виходить, що основні проблеми з якістю виникають не у мінівен Zeekrа, а у шутинг-брейка 001.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь