Електрокари виявилися менш надійними, ніж машини з ДВЗ

0 235

Ознайомтеся з останніми дослідженнями Consumer Reports щодо надійності електромобілів у порівнянні з традиційними автомобілями з двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ).

Дізнайтеся про виявлені проблеми, майбутні перспективи та практичні міркування при виборі електромобілів для забезпечення оптимальної надійності.

Дослідження Consumer Reports про надійність електромобілів

Нещодавнє дослідження Consumer Reports пролило світло на надійність електромобілів (EV), показавши, що вони стикаються з поломками на 79% частіше, ніж звичайні автомобілі, що працюють на викопному паливі.

Результати опитування на сайті Motor1

Ці висновки, опубліковані на сайті Motor1, випливають з опитування, в якому взяли участь понад 330 000 власників автомобілів 2000-2024 модельних років. Опитування показало, що, незважаючи на меншу кількість рухомих частин і простішу конструкцію, електромобілі помітно відстають у надійності. Гібриди, що підключаються до мережі, мають ще більш похмурий сценарій: у них на 146% більше несправностей, ніж у традиційних автомобілів з ДВЗ. Втім, звичайні гібриди мають порівняно нижчий рівень відмов – лише на 26% частіше, ніж транспортні засоби з двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ).

Виклики та причини проблем з надійністю

Consumer Reports пов’язує ці проблеми з надійністю з впровадженням нових, ще не досконалих технологій. Перші користувачі неминуче стикаються з “проблемами прорізування зубів” компонентів і систем, але очікується, що з часом надійність електромобілів покращиться. Наприклад, потенційні покупці Tesla можуть знайти більшу надійність у старій моделі 3 порівняно з Cybertruck, оскільки багато недоліків першої було усунуто.

Ford F-150 Lightning
Ford F-150 Lightning

Основні проблеми електричних вантажівок

Проблеми надійності особливо помітні в сегменті електричних вантажівок. Власники Ford F-150 Lightning часто стикаються з проблемами, пов’язаними з зарядкою та акумулятором, тоді як власники Rivian R1T повідомляють про проблеми з якістю збірки та функціональністю системи опалення, вентиляції та кондиціонування.

Дивлячись вперед: Перспективи надійності електромобілів

Незважаючи на те, що початкові проблеми залишаються, Consumer Reports прогнозує підвищення надійності електромобілів у міру розвитку нових технологій. Вибір старих, більш перевірених електричних моделей може стати більш надійним вибором для споживачів, які шукають надійний електричний транспорт.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь